Қазақстан Республикасының аумағында еңбек қызметiн жүзеге асыру үшiн шетелдiк жұмыс күшiн тартуға 2001 жылға арналған квота белгілеу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 5 наурыз N 328
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Z010149_ Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының аумағында еңбек қызметiн жүзеге асыру
үшiн шетелдiк жұмыс күшiн тартуға 2001 жылға арналған квота (бұдан әрi -
квота) экономикалық жағынан белсендi халық санының 0,15 % мөлшерiнде
белгiленсiн.
2. Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау
министрлiгi бiр ай мерзiмде квота санын облыстар, Астана және Алматы
қалалары бойынша бөлсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi және жариялауға
жатады.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

Об установлении квоты на привлечение иностранной рабочей силы для осуществления трудовой деятельности на территории Республики Казахстан на 2001 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 марта 2001 года N 328
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года Z010149_ "О занятости населения" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Установить квоту на привлечение иностранной рабочей силы для осуществления трудовой деятельности на территории Республики Казахстан (далее - квота) на 2001 год в размере 0,15 % к численности экономически активного населения.
2. Министерству труда и социальной защиты населения Республики
Казахстан в месячный срок распределить численность квоты по областям,
городам Астаны и Алматы.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания и
подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Цай Л.Г.)