Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 6 ақпандағы N 83 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 12 наурыз N 342
Маңғыстау облысының өнеркәсіп кәсіпорындары мен бюджеттік ұйымдарының қаржылық сауықтыру және тұрақтандыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Маңғыстау облысының өнеркәсіптік кешенін қайта құрылымдау жөніндегі бірінші кезектегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 6 ақпандағы N 83 P980083_ қаулысына мынадай толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтың екінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Маңғыстау өнеркәсіп компаниясы" акционерлік қоғамын құрсын.";
мынадай мазмұндағы сөйлеммен толықтырылсын:
"Осы акционерлік қоғамы қызметінің қосымша түрі Қазақстан
Республикасы Ұлттық Банкінің лицензиясы негізінде банк операцияларының
жекелеген түрлерін жүзеге асыру болып белгіленсін".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 февраля 1998 года N 83
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 марта 2001 года N 342
В целях оздоровления и стабилизации финансового состояния промышленных предприятий и бюджетных организаций Мангистауской области Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 февраля 1998 года N 83 P980083_ "О первоочередных мерах по реструктуризации промышленного комплекса Мангистауской области" следующие дополнения:
в абзаце втором пункта 1:
после слов "создать акционерное общество" дополнить словами "Мангистауская промышленная компания";
дополнить предложением следующего содержания:
"Дополнительным видом деятельности данного акционерного общества
определить осуществление отдельных видов банковских операций на основании
лицензии Национального Банка Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Цай Л.Г.)