Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 25 наурыз N 380
Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 13 қыркүйектегі N 444қ Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен;
2) "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің жанындағы Үкіметтік байланыс агенттігінің "Құлагер" республикалық мемлекеттік кәсіпорнын құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 14 қаңтардағы N 75 P000075_ қаулысына:
тақырыбында және 1, 2-тармақтарында "комитетінің жанындағы Үкіметтік байланыс агенттігінің" деген сөздер "комитетінің Үкіметтік байланыс қызметінің" деген сөздермен ауыстырылсын;
4-тармақта "комитетінің жанындағы Үкіметтік байланыс агенттігі" деген сөздер "комитетінің Үкіметтік байланыс қызметі" деген сөздермен ауыстырылсын.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
2. Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Үкіметтік байланыс қызметі (келісім бойынша) заңда белгіленген тәртіпте "Құлагер" республикалық мемлекеттік кәсіпорнын әділет органдарында қайта тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 марта 2001 года N 380
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 13 сентября 2000 года N 444с Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) утратил силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796;
2) в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 января 2000 года N 75 P000075_ "О создании Республиканского государственного предприятия "Кулагер" Агентства правительственной связи при Комитете национальной безопасности Республики Казахстан":
в заголовке и пунктах 1, 2 слова "Агентства правительственной связи при Комитете" заменить словами "Службы правительственной связи Комитета";
в пункте 4 слова "Агентству правительственной связи при Комитете" заменить словами "Службе правительственной связи Комитета".
2. Службе правительственной связи Комитета национальной безопасности
Республики Казахстан (по согласованию) в установленном законодательством
порядке обеспечить перерегистрацию Республиканского государственного
предприятия "Кулагер" в органах юстиции.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Цай Л.Г.,
Мартина Н.А.)