Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 12 қарашадағы N 1691 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 28 наурыздағы N 400 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 5 желтоқсандағы № 1465 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.12.05 № 1465 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Тарифтік саясат жөніндегі ведомствоаралық комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 12 қарашадағы N 1691P991691_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 50, 488-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
Тарифтік саясат жөніндегі ведомствоаралық комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Жандосов                 - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Ораз Әлиұлы                орынбасары, төраға
Имашев                   - Қазақстан Республикасы Табиғи
Берік Мәжитұлы             монополияларды реттеу, бәсекелестікті
қорғау және шағын бизнесті қолдау
жөніндегі агенттігінің төрағасы,
төрағаның орынбасары
Құлекеев                 - Қазақстан Республикасының
Жақсыбек Әбдірахметұлы     Экономика және сауда министрі
Рогов                    - Қазақстан Республикасының
Игорь Иванович             Әділет министрі
Нефедов                  - Қазақстан Республикасының
Петр Петрович              Энергетика және минералдық
ресурстар вице-министрі;
көрсетілген құрамнан: Александр Сергеевич Павлов, Алтай Абылайұлы Тілеубердин, Бауыржан Әлімұлы Мұхамеджанов, Владимир Сергеевич Школьник шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 1999 года N 1691
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 марта 2001 года № 400. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 декабря 2011 года № 1465
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 05.12.2011 № 1465.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от
12 ноября 1999 года N 1691
P991691_
"О Межведомственной комиссии по
тарифной политике" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 50, ст. 488)
следующие изменения:
в пункте 1:
ввести в состав Межведомственной комиссии по тарифной политике:
Джандосова Ураза Алиевича       - Заместителя Премьер-Министра Республики
Казахстан, председателем
Имашева Берика Мажитовича       - Председателя Агентства Республики
Казахстан по регулированию естественных
монополий, защите конкуренции и
поддержке малого бизнеса, заместителем
председателя
Кулекеева                       - Министра экономики и торговли
Жаксыбека Абдрахметовича          Республики Казахстан
Рогова Игоря Ивановича          - Министра юстиции Республики Казахстан
Нефедова Петра Петровича        - вице-Министра энергетики и минеральных
ресурсов Республики Казахстан;
вывести из указанного состава: Павлова Александра Сергеевича,
Тлеубердина Алтая Аблаевича, Мухамеджанова Бауржана Алимовича, Школьника
Владимира Сергеевича.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Цай Л.Г.)