Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 28 қаңтардағы N 137 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 30 наурыз N 422. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы N 1332 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы N 1332 (2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасында өндірілетін және Қазақстан Республикасының кеден аумағына әкелінетін, Қазақстан Республикасының аумағында сатылатын акцизделетін тауарларға және құмар ойын бизнесіне арналған акциз ставкалары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 28 қаңтардағы N 137 P000137_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., 56-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін: көрсетілген қаулыға 1-қосымшада: "271000270- Бензин физ.көлемі 271000360** (авиациялықтан басқа):
2-қосымшаға 0 Саудада жанама сәйкес салықтар "шыққан елі" принципі бойынша алынатын, Тәуелсіз Мемлекеттер физ. 2000 теңге/ Достастығына мүше көлемі 1 тонна мемлекеттерге экспортталатын бензиннен басқа " деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын: "271000270- Бензин физ.көлемі 80 евро/ 271000360** (авиациялықтан басқа):
2-қосымшаға 1 тонна Саудада жанама салықтар "шыққан елі" принципі бойынша алынатын, Тәуелсіз Мемлекеттер физ. 2000 теңге/ Достастығына мүше көлемі 1 тонна мемлекеттерге экспортталатын бензиннен басқа
2. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі белгіленген тәртіппен Беларусь Республикасының, Қазақстан Республикасының, Қырғыз Республикасының, Ресей Федерациясының және Тәжікстан Республикасының Интеграциялық комитетін Қазақстан Республикасының осы қаулының 1-тармағында көрсетілген акцизделетін тауарларға арналған акциздерге ставкаларын өзгертуі туралы хабардар етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және жариялауға жатады.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 января 2000 года N 137
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 марта 2001 года N 422. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года N 1332.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.12.2008 N 1332 (вводится в действие с 01.01.2009).
Правительство Республики Казахстан постановляет: 1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 января 2000 года N 137 P000137_ "О ставках акцизов на подакцизные товары, производимые в Республике Казахстан и ввозимые на таможенную территорию Республики Казахстан, реализуемые на территории Республики Казахстан, и игорный бизнес" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 4, ст. 56) следующее изменение: в приложении 1 к указанному постановлению: строки: "271000270- Бензин (кроме авиационного) физ. объем согласно 0 271000360** приложению 2 кроме: Бензин, экспортируемый в государства-члены Содружества Независимых Государств, в торговле физ.объем 2000 тенге/ с которыми косвенные 1 тонна налоги взимаются по принципу "страны происхождения" " изложить в следующей редакции: "271000270 - Бензин (кроме авиационного) физ. объем согласно 80 евро/ 271000360** приложению 2 1 тонна кроме: Бензин, экспортируемый в государства-члены Содружества Независимых Государств, в торговле физ.объем 2000 тенге/ с которыми косвенные 1 тонна налоги взимаются по принципу "страны происхождения" ".
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан уведомить в установленном порядке Интеграционный комитет Республики Беларусь, Республики Казахстан, Кыргызской Республики, Российской Федерации и Республики Таджикистан об изменении Республикой Казахстан ставки акциза на подакцизные товары, указанные в пункте 1 настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания и подлежит опубликованию. Премьер-Министр Республики Казахстан (Специалисты: Цай Л.Г., Мартина Н.А.)