Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 2 сәуір N 429
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылға арналған республикалық бюджетте табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға және өзге де күтпеген шығыстарға көзделген резервінен Шығыс Қазақстан облысының әкіміне облыс аумағындағы шұғыл жұмыстарды жүргізу үшін 132 (бір жүз отыз екі) миллион теңге, оның ішінде:
қар басып қалу зардаптарын жоюға - 32 (отыз екі) миллион теңге;
қорғау тоспаларын, авариялық су жинағыштар мен қақпақтарды, су
қоймаларының бөгеттерін, су ағарларды қалпына келтіруге - 100 (бір жүз)
миллион теңге бөлінсін.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі бөлінетін қаражаттың
мақсатты пайдаланылуын бақылауды қамтамасыз етсін.
3. Шығыс Қазақстан облысының әкімі 2001 жылдың қорытындысы бойынша
Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөніндегі агенттігіне
орындалған жұмыстардың көлемі мен құны туралы есепті ұсынсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 апреля 2001 года N 429
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Выделить из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2001 год на ликвидацию чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иные непредвиденные расходы, акиму Восточно-Казахстанской области 132 (сто тридцать два) миллиона тенге для проведения экстренных работ на территории области, в том числе на:
ликвидацию последствий снежных заносов - 32 (тридцать два) миллиона тенге;
восстановление защитных дамб, аварийных сливов и затворов, плотин
водохранилищ, водоводов - 100 (сто) миллионов тенге.
2. Министерству финансов Республики Казахстан обеспечить контроль за
целевым использованием выделенных средств.
3. Акиму Восточно-Казахстанской области по итогам 2001 года
представить Агентству Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям отчет
об объемах и стоимости выполненных работ.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Цай Л.Г.,
Мартина Н.А.)