Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 2 сәуір N 436
"Наурыз" мейрамын тойлауға байланысты Қазақстан Республикасының
Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылға арналған
республикалық бюджетте табиғи және техногендік сипаттағы төтенше
жағдайларды жоюға және өзге де күтпеген шығыстарға көзделген резервінен
Қазақстан Республикасы Парламентінің Шаруашылық басқармасына Қазақстан
Республикасы Парламентінің депутаттарын материалдық ынталандыру үшін 10
000 000 (он миллион) теңге бөлінсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Икебаева А.Ж.

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 апреля 2001 года N 436
В связи с праздничным событием "Наурыз" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Выделить ХОЗУ Парламента Республики Казахстан 10 000 000 (десять миллионов) тенге из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2001 год на ликвидацию чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иные непредвиденные расходы, для материального поощрения депутатов Парламента
Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Цай Л.Г.,
Мартина Н.А.)