Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 9 қарашадағы N 1141 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 3 сәуір N 439
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Алматы қаласының аумағында орналасқан ұйымдар мен объектілерге
қатысты мемлекеттік меншік түрлері туралы" Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 1998 жылғы 9 қарашадағы N 1141
P981141_
қаулысына (Қазақстан
Республикасының ПҮКЖ-ы, 1998 ж., N 41, 371-құжат) мынадай өзгеріс
енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 3-қосымшадағы реттік нөмірі 133-жол алынып
тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 ноября 1998 года N 1141
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 апреля 2001 года N 439
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 9
ноября 1998 года N 1141
P981141_
"О видах государственной собственности
в отношении организаций и объектов, расположенных на территории города
Алматы" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 41, ст. 371) следующее
изменение:
в приложении 3 к указанному постановлению строку, порядковый номер
133, исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Умбетова А.М.)