Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Абу-Даби Даму Қоры арасындағы Қарағанды-Астана автомобиль жолын қайта жаңарту жобасы бойынша заем жөнінде келісім жасасу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 6 сәуір N 445
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Абу-Даби Даму Қоры арасындағы Қарағанды-Астана автомобиль жолын қайта жаңарту жобасы бойынша 80 806 000 (сексен миллион сегіз жүз алты мың) БАӘ дирхам сомасына заем жөніндегі келісімнің жобасы мақұлдансын.
2. Қазақстан Республикасының Сауд Арабиясы Корольдігіндегі Төтенше және Өкілетті елшісі әрі Қазақстан Республикасының Бахрейн Мемлекетіндегі, Оман Сұлтандығындағы, Кувейт Мемлекетіндегі, Біріккен Араб Әмірліктеріндегі Төтенше және Өкілетті елшісі міндетін қоса атқарушы Бағдат Құлтайұлы Әміреевке Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Абу-Даби Даму Қоры арасындағы Қарағанды-Астана автомобиль жолын қайта жаңарту жобасы бойынша 80 806 000 (сексен миллион сегіз жүз алты мың) БАӘ дирхам сомасына заем жөнінде Қазақстан Республикасы Үкіметінің атынан келісім
жасасуға өкілеттік берілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары О.Ә.Жандосовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

О заключении Соглашения о займе между Правительством Республики Казахстан и Фондом Развития Абу-Даби по проекту реконструкции автодороги Караганда-Астана
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 апреля 2001 года N 445
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Одобрить проект Соглашения о займе между Правительством Республики Казахстан и Фондом Развития Абу-Даби по проекту реконструкции автодороги Караганда-Астана на сумму 80 806 000 (восемьдесят миллионов восемьсот шесть тысяч) дирхамов ОАЭ.
2. Уполномочить Амреева Багдада Култаевича - Чрезвычайного и Полномочного Посла Республики Казахстан в Королевстве Саудовская Аравия и по совместительству Чрезвычайного и Полномочного Посла Республики Казахстан в Государстве Бахрейн, Султанате Оман, Государстве Кувейт, в Объединенных Арабских Эмиратах - заключить от имени Правительства Республики Казахстан Соглашение о займе между Правительством Республики Казахстан и Фондом Развития Абу-Даби по проекту реконструкции автодороги Караганда-Астана с Фондом Развития Абу-Даби на сумму 80 806 000 (восемьдесят миллионов восемьсот шесть тысяч) дирхамов ОАЭ.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Джандосова У.А.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Цай Л.Г.)