Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 30 маусымдағы N 1037 және 1999 жылғы 14 желтоқсандағы N 1917 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 6 сәуір N 451. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 12 маусымдағы N 578 Қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008.06.12.
N 578  (қолданысқа енгізілу тәртібін  3-тармақтан  қараңыз) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының жекелеген мемлекеттiк органдарын қайта ұйымдастыру, тарату және құру туралы" 2000 жылғы 13 желтоқсандағы N 507  U000507_  Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң мына шешiмдерiне өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) "Қазақстан Республикасында тауарлардың (жұмыстардың, қызмет көрсетулердiң) экспорты мен импортын лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 30 маусымдағы N 1037  P971037_  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1997 ж., N 29, 266-құжат):
3-тармақтағы "Энергетика, индустрия" деген сөздер "Экономика" деген сөзбен ауыстырылсын;
2) "Қазақстан Республикасында экспорттық бақылау жүйесiн жетiлдiру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы N 14 желтоқсандағы N 1917   P991917_   қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 54, 541-құжат):
3-тармақтағы "Энергетика, индустрия" деген сөздер "Экономика" деген сөзбен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 30 июня 1997 года N 1037 и 14 декабря 1999 года N 1917
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 апреля 2001 года N 451. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 июня 2008 года N 578.
Сноска.   Утратило силу постановлением Правительства РК от 12.06.2008  N 578  (порядок введения в действие см.  п.3 ).
В соответствии с  Указом  Президента Республики Казахстан от 13 декабря 2000 года N 507 "О реорганизации, упразднении и образовании отдельных государственных органов Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести изменения в следующие решения Правительства Республики Казахстан:
1) в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 1997 года  N 1037   "О лицензировании экспорта и импорта товаров (работ, услуг) в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 29, ст. 266):
в пункте 3 слова "энергетики, индустрии" заменить словом "экономики";
2) в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 1999 года  N 1917  "О совершенствовании системы экспортного контроля в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 54, ст. 541):
в пункте 3 слова "энергетики, индустрии" заменить словом "экономики".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан