Қазақстан Республикасына жекелеген тауарларды әкелуге арналған шектеулерді енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 6 сәуірдегі N 457 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 20 ақпандағы N 171 Қаулысымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.02.20.  N 171  Қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы кеден ісі туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 20 шілдедегі Заңының  Z952368_  21-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қосымшаға сәйкес квоталар белгілеу жолымен 2002 жылғы 31 желтоқсанға дейін Қазақстан Республикасына жекелеген тауарларды әкелуге арналған шектеу енгізілсін.
Ескерту. 1-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2001.11.26. N 1515 қаулысымен.  P011515_
2. Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар министрлігі осы қаулы күшіне енгенге дейін "Қазақстан Республикасына жекелеген тауарларды әкелуге арналған квоталарды берудің тәртібі мен шарттары туралы" нұсқаулықты әзірлесін және заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне тіркесін.
3. Қазақстан Республикасы Кіріс министрлігінің Кеден комитеті қосымшада белгіленген квота шеңберінде жекелеген тауарлардың Қазақстан Республикасына әкелінуіне бақылауды жүзеге асырсын.
4. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі белгіленген тәртіппен Беларусь Республикасының, Қазақстан Республикасының, Қырғыз Республикасының, Ресей Федерациясының және Тәжікстан Республикасының Интеграциялық комитетін Қазақстан Республикасының жекелеген тауарларды әкелуге арналған шектеулер енгізетіндігі туралы хабардар етсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар министрі В.С.Школьникке жүктелсін.
6. Осы қаулы жарияланған күнінен бастап 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2001 жылғы 6 сәуірдегі
N 457 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасының аумағына
әкелу кезінде квоталанатын тауарлардың
тізбесі
Ескерту. Тізбе өзгерді - ҚР Үкіметінің 2001.11.26. N 1515 қаулысымен.  P011515_
Ескерту. Тізбе өзгерді - ҚР Үкіметінің 2002.08.12.
N 894 қаулысымен.  P020894_
___________________________________________________________________
СЭҚ ТН коды !      Тауардың атауы      ! 2002 жылға арналған квота
көлемі
___________________________________________________________________
жеңіл дистиляттар:
___________________________________________________________________
2710 00 110  қайта өңдеудің ерекше       1000 тонна
процестері үшін
___________________________________________________________________
2710 00 150  2710 00 110 кіші субпо.    200 000 тонна
зицияда көрсетілгеннен
басқа, процестердегі
химиялық түрлендірулер
үшін
___________________________________________________________________
арнайы бензиндер:
___________________________________________________________________

О введении ограничений на ввоз отдельных товаров в Республику Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 апреля 2001 года N 457. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 февраля 2008 года N 171.
Сноска. Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 апреля 2001 года N 457 утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 февраля 2008 года  N 171  (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 20 июля 1995 года  Z952368_  "О таможенном деле в Республике Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Ввести ограничение на ввоз отдельных товаров в Республику Казахстан до 31 декабря 2002 года путем установления квот согласно приложению. <*>
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 26 ноября 2001 г. N 1515  P011515_  .
2. Министерству энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан до вступления в силу настоящего постановления разработать и зарегистрировать в установленном законодательством порядке в Министерстве юстиции Республики Казахстан Инструкцию "О порядке и условиях выдачи квот на ввоз отдельных товаров в Республику Казахстан".
3. Таможенному комитету Министерства государственных доходов Республики Казахстан осуществлять контроль за ввозом в Республику Казахстан отдельных товаров в пределах квот, установленных в приложении.
4. Министерству иностранных дел Республики Казахстан уведомить в установленном порядке Интеграционный комитет Республики Беларусь, Республики Казахстан, Кыргызской Республики, Российской Федерации и Республики Таджикистан о введении Республикой Казахстан ограничений на ввоз отдельных товаров.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан Школьника В.С.
6. Настоящее постановление вступает в силу по истечении 30 дней со дня его опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 6 апреля 2001 года N 457
Перечень товаров, квотируемых при ввозе на
территорию Республики Казахстан <*>
Сноска. В Перечень внесены изменения - постановлениями Правительства РК от 26 ноября 2001 г. N 1515   P011515_   ; от 12 августа 2002 г. N 894   P020894_   .
---------------------------------------------------------------------------
Код ТН ВЭД       Наименование товара                Объем квоты на
2002 год
---------------------------------------------------------------------------
легкие дистилляты:
2710 00 110    для специфических процессов
переработки                           1000 тонн
2710 00 150     для химических превращений в
процессах, кроме указанных в
подсубпозиции 2710 00 110            200 000 тонн
специальные бензины: