"Қазақ ұлттық музыка академиясына музыкалық аспаптар жеткізіп беру" жобасын жүзеге асыру үшін Жапония Үкіметінің Қазақстан Республикасының Үкіметіне грант беру туралы Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Жапония Үкіметінің арасында ноталар алмасу нысанында келісім жасасу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 6 сәуір N 460
Астана қаласының мәдени объектілерін дамыту және Қазақстан Республикасы мен Жапония арасындағы гуманитарлық ынтымақтастықты кеңейту мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақ ұлттық музыка академиясына музыкалық аспаптарды жеткізіп беру" жобасын жүзеге асыру үшін Жапония Үкіметінің Қазақстан Республикасының Үкіметіне грант беру туралы Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Жапония Үкіметінің арасындағы ноталар алмасу нысанындағы келісімнің жобасы (бұдан әрі - Келісім) мақұлдансын.
2. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі, оған қағидатты сипаты жоқ өзгерістер мен толықтырулар енгізуге рұқсат беріле отырып, Қазақстан Республикасының Үкіметі атынан Келісім жасассын.
3. Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі Қазақстан
Республикасының Сыртқы істер министрлігімен келісім бойынша белгіленген
тәртіппен Келісімнің күшіне енуі жөніндегі қажетті мемлекетішілік
рәсімдерді жүргізсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

О заключении Соглашения в форме обмена нотами между Правительством Республики Казахстан и Правительством Японии о предоставлении Правительством Японии гранта Правительству Республики Казахстан для осуществления проекта "Поставка музыкальных инструментов в Казахскую национальную академию музыки"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 апреля 2001 года N 460
В целях развития объектов культуры города Астаны и расширения гуманитарного сотрудничества между Республикой Казахстан и Японией Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Одобрить проект Соглашения в форме обмена нотами между Правительством Республики Казахстан и Правительством Японии о предоставлении Правительством Японии гранта Правительству Республики Казахстан для осуществления проекта "Поставка музыкальных инструментов в Казахскую национальную академию музыки" (далее - Соглашение).
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан заключить от имени Правительства Республики Казахстан Соглашение, разрешив вносить изменения и дополнения, не имеющие принципиального характера.
3. Министерству образования и науки Республики Казахстан по
согласованию с Министерством иностранных дел Республики Казахстан провести
в установленном порядке необходимые внутригосударственные процедуры по
вступлению Соглашения в силу.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Цай Л.Г.)