Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 25 қаңтардағы N 140 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 9 сәуір N 477
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылға арналған Заң жобалау
жұмыстарының жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы
25 қаңтардағы N 140
P010140_
қаулысына мынадай өзгеріс пен толықтыру
енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2001 жылға арналған Заң жобалау жұмыстарының жоспарындағы:
1) реттік нөмірі 8-жол алынып тасталсын;
2) мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 16-1-жолмен толықтырылсын:
"16-1   Қазақстан Республикасының Әділетмині  сәуір  мамыр  маусым
кейбір заңнамалық кесімдеріне
өзгерістер пен толықтырулар
енгізу туралы                                        ".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 января 2001 года N 140
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 апреля 2001 года N 477
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 января 2001 года N 140 "О плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2001 год" следующее изменение и дополнение:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2001 год, утвержденном указанным постановлением:
1) строку, порядковый номер 8, исключить;
2) дополнить строкой, порядковый номер 16-1, следующего содержания:
"16-1 О внесении изменений и      Минюст     апрель    май    июнь
дополнений в некоторые
законодательные акты
Республики Казахстан                                      ".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Цай Л.Г.)