Қазақстан Республикасы Президентінің "Алматы облысының әкімшілік орталығын көшіру туралы" Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 11 сәуір N 486
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Қазақстан Республикасы Президентінің "Алматы облысының әкімшілік
орталығын көшіру туралы" Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы
Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
бірінші орынбасары
Қазақстан Республикасы Президентінің
Жарлығы
Алматы облысының әкімшілік орталығын
көшіру туралы
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы"
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының
Z934200_
9-бабына сәйкес қаулы етемін:
1. Алматы облысының әкімшілік орталығы Алматы қаласынан Талдықорған
қаласына көшірілсін.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі Алматы облысының әкімімен
бірлесіп, осы Жарлықты іске асыру жөнінде қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О переносе административного центра Алматинской области"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 апреля 2001 года N 486
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа
Президента Республики Казахстан "О переносе административного центра
Алматинской области".
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Указ
Президента Республики Казахстан
О переносе административного центра
Алматинской области
В соответствии со статьей 9 Закона Республики Казахстан от 8 декабря
1993 года
Z934200_
"Об административно-территориальном устройстве
Республики Казахстан" постановляю:
1. Перенести административный центр Алматинской области из города
Алматы в город Талдыкорган.
2. Правительству Республики Казахстан совместно с акимом Алматинской
области принять необходимые меры по реализации настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Цай Л.Г.)