Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 31 желтоқсандағы N 1384 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 16 сәуір N 498. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы N 553 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 30.06.2007 N 553 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Мемлекеттік мекемелерді ақпараттандыру процестерін үйлестіру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 31 желтоқсандағы N 1384  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1998 ж., N 50, 473-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) Бірыңғай ақпараттық кеңістікті қалыптастыру жөніндегі жұмыс пен мемлекеттік мекемелерді ақпараттандыру процестерін үйлестіру жөніндегі комиссияның құрамына енгізілсін:
Ахунов                   - Қазақстан Республикасының
Салтан Талғатұлы           Ұлттық қауіпсіздік комитеті
үкіметтік байланыс қызметінің
директоры (келісім бойынша);
Ержанов                  - Қазақстан Республикасының
Бақыт Ахметұлы             Энергетика және минералдық
ресурстар министрлігі
лицензиялау, мемлекеттік тіл және
аударма басқармасының бастығы;
Тұрғанқұлов              - Қазақстан Республикасы
Ардақ Қасымқұлұлы          Президентінің Іс Басқармасы
ақпарат және компьютерлендіру
секторының меңгерушісі
(келісім бойынша);
Молчанов                 - Қазақстан Республикасының
Сергей Николаевич          Ұлттық Банкі Ақпараттық
технологиялар департаменті
директорының міндетін атқарушы
(келісім бойынша);
Лукин                    - Қазақстан Республикасының
Михаил Иванович            Парламенті Шаруашылық басқармасы
бастығының орынбасары (келісім                                       бойынша);
көрсетілген құрамнан Поликарпов Олег Юрьевич, Нефедов Петр Петрович, Дүтбаев Нартай Нұртайұлы шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 1998 года N 1384
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 апреля 2001 года N 498. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года N 553
Сноска. Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 апреля 2001 года N 498 утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года  N 553
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31
декабря 1998 года N 1384   P981384_   "О координации процессов информатизации
государственных учреждений" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 50,
ст.473) следующие изменения:
1) ввести в состав Комиссии по координации работы по формированию
единого информационного пространства и процессов информатизации
государственных учреждений:
Ахунова                  - директора службы правительственной связи
Салтана Талгатовича        Комитета национальной безопасности
Республики Казахстан (по согласованию);
Ержанова                 - начальника управления лицензирования,
Бахыта Ахметовича          государственного языка и переводов
Министерства энергетики и минеральных
ресурсов Республики Казахстан;
Турганкулова             - заведующего сектором информации и
Ардака Касымкулулы         компьютеризации Управления Делами
Президента Республики Казахстан (по
согласованию);
Молчанова                - исполняющего обязанности директора
Сергея Николаевича         Департамента информационных технологий
Национального Банка Республики Казахстан
(по согласованию);
Лукина                   - заместителя начальника Хозяйственного
Михаила Ивановича          управления Парламента Республики Казахстан
(по согласованию);
вывести из указанного состава Поликарпова Олега Юрьевича, Нефедова
Петра Петровича, Дутбаева Нартая Нуртаевича.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Цай Л.Г.,
Мартина Н.А.)