Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 1 қарашадағы N 1633 және 1999 жылғы 2 желтоқсандағы N 1843 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 18 сәуір N 507. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.05.17. N 467 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) "Шетелдік инвесторлардың өтініштерін қарау жөніндегі  ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 1 қарашадағы N 1633  қаулысына (Қазақстан  Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 50, 482-құжат):
1-тармақтағы:
Шетелдік инвесторлардың өтініштерін қарау жөніндегі ведомствоаралық комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Әбіқаев                - Қазақстан Республикасының Сыртқы істер
Нұртай Әбіқайұлы         бірінші вице-министрі, төрағаның
орынбасары
Еламанов               - Қазақстан Республикасының Энергетика
Болат Далдайұлы          және минералдық ресурстар бірінші
вице-министрі
Нұрпейісов             - Қазақстан Республикасының Мемлекеттік
Қайрат Айтмұхамбетұлы    кіріс вице-министрі
Өмірбаев               - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Әділхан Әбдірахманұлы    халықты әлеуметтік қорғау
вице-министрі
Андрющенко             - Қазақстан Республикасының Экономика
Александр Иванович       және сауда вице-министрі
Әлжанов                - Қазақстан Республикасының Сыртқы істер
Тілек Қабыкенұлы         министрлігі Инвестициялар жөніндегі
комитетінің төрағасы
Әйтекенов              - Қазақстан Республикасының Табиғи
Қайрат Медібайұлы        ресурстар және қоршаған ортаны қорғау
министрлігі Қоршаған ортаны қорғау
комитетінің төрағасы
Үмбетәлиева            - Қазақстан Республикасының Сыртқы істер
Дана Шекербекқызы        министрлігі Инвестициялар жөніндегі
комитеті инвестициялық жобаларды
талдау және мониторинг басқармасы
құқықтық қамтамасыз ету бөлімінің
бастығы, хатшы
көрсетілген құрамнан Қанат Бекмырзаұлы Саудабаев, Зейнолла  Халидоллаұлы Кәкімжанов, Серікбек Жүсіпбекұлы Дәукеев, Владимир Сергеевич Школьник, Дулат Оразбекұлы Қуанышев, Вадим Павлович Зверьков, Азамат Айтқалиұлы Нұрсейітов шығарылсын;
"Ыдырысов              - Қазақстан Республикасының Сыртқы істер
Ерлан Әбілфайызұлы       министрі, төрағаның орынбасары"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Ыдырысов              - Қазақстан Республикасының Сыртқы істер
Ерлан Әбілфайызұлы       министрі, төраға";
3-тармақтағы "Премьер-Министрдің Кеңсесіне" деген сөздер "сыртқы істер министрлігіне" деген сөздермен ауыстырылсын;

О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 1 ноября 1999 года N 1633 и от 2 декабря 1999 года N 1843
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 апреля 2001 года N 507. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 17 мая 2005 г. N 467 (P050467)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 ноября 1999 года N 1633  P991633_   "Об образовании межведомственной комиссии по рассмотрению обращений иностранных инвесторов" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 50, ст. 482):
в пункте 1:
ввести в состав межведомственной комиссии по рассмотрению обращений иностранных инвесторов:
Абыкаева Нуртая Абыкаевича    - первого вице-Министра иностранных
дел Республики Казахстан,
заместителем председателя
Елеманова Болата Далдаевича   - первого вице-Министра энергетики
и минеральных ресурсов
Республики Казахстан
Нурпеисова                    - вице-Министра государственных
Кайрата Айтмухамбетовича        доходов Республики Казахстан
Умербаева                     - вице-Министра труда и социальной
Адильхана Абдрахмановича        защиты населения Республики
Казахстан
Андрющенко                    - вице-Министра экономики и торговли
Александра Ивановича            Республики Казахстан
Альжанова Тлека Кабыкеновича  - председателя Комитета по инвестициям
Министерства иностранных дел
Республики Казахстан
Айтекенова Кайрата            - председателя Комитета охраны
Медыбаевича                     окружающей среды Министерства
природных ресурсов и охраны
окружающей среды Республики
Казахстан
Умбеталиеву Дану Шекербековну - начальника отдела правового
обеспечения управления анализа
и мониторинга инвестиционных проектов
Комитета по инвестициям Министерства
иностранных дел Республики Казахстан,
секретарем
вывести из указанного состава Саудабаева Каната Бекмурзаевича,
Какимжанова Зейнуллу Халидолловича, Даукеева Серикбека Жусупбековича,
Школьника Владимира Сергеевича, Куанышева Дулата Оразбековича, Зверькова
Вадима Павловича, Нурсеитова Азамата Айткалиевича;
строку:
"Идрисов Ерлан Абильфаизович  - Министр иностранных дел Республики
Казахстан, заместитель председателя"
изложить в следующей редакции:
"Идрисов Ерлан Абильфаизович  - Министр иностранных дел Республики
Казахстан, председатель";
в пункте 3 слова "на Канцелярию Премьер-Министра заменить словами
"на Министерство иностранных дел";

2) "Шетелдік инвесторлардың өтініштерін қарау жөніндегі ведомствоаралық комиссия туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 2 желтоқсандағы N 1843  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 53, 524-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Шетелдік инвесторлардың өтініштерін қарау жөніндегі ведомствоаралық комиссия туралы ережедегі:
5-тармақтағы "Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі Кеңсесінің Басшысы" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрі" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

2) в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 декабря 1999 года N 1843 P991843_ "Об утверждении Положения о Межведомственной комиссии по рассмотрению обращений иностранных инвесторов" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 53, ст. 524):
в Положении о Межведомственной комиссии по рассмотрению обращений иностранных инвесторов, утвержденном указанным постановлением:
в пункте 5 слова "Руководитель Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан" заменить словами "Министр иностранных дел Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан