Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 22 қыркүйектегі N 1428 қаулысына толықтырулар мен өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 18 сәуір N 514
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Мемлекеттік бюджеттің есебінен ұсталатын мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің Қазақстан Республикасының шегіндегі қызметтік іссапарлары туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 22 қыркүйектегі N 1428 P001428_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 41, 461-құжат) мынадай толықтырулар мен өзгеріс енгізілсін:
тақырыбы "қызметкерлерінің" деген сөзден кейін ", сондай-ақ, Қазақстан Республикасының Парламенті депутаттарының" деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген Мемлекеттік бюджеттің есебінен
ұсталатын мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің Қазақстан Республикасының
шегіндегі қызметтік іссапарлары туралы ережеде:
тақырыбы "қызметкерлерінің" деген сөзден кейін ", сондай-ақ,
Қазақстан Республикасының Парламенті депутаттарының" деген сөздермен
толықтырылсын;
9-тармақтың 2-тармақшасының екінші абзацында:
"мемлекеттік мекемелердің басшылары мен басшыларының орынбасарлары"
деген сөздерден кейін ", сондай-ақ, Қазақстан Республикасы Парламентінің
депутаттары" деген сөздермен толықтырылсын;
"бес есе" деген сөздер "жеті есе" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Жұманазарова А.Б.

О внесении дополнений и изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 2000 года N 1428
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 апреля 2001 года N 514
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 2000 года N 1428 P001428_ "Об утверждении Правил о служебных командировках в пределах Республики Казахстан работников государственных учреждений, содержащихся за счет средств государственного бюджета" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 41, ст. 461) следующие дополнения и изменение:
заголовок дополнить словами ", а также депутатов Парламента Республики Казахстан";
в Правилах о служебных командировках в пределах Республики Казахстан работников государственных учреждений, содержащихся за счет средств государственного бюджета, утвержденных указанным постановлением:
заголовок дополнить словами ", а также депутатов Парламента
Республики Казахстан";
в абзаце втором подпункта 2) пункта 9:
после слов "государственных учреждений" дополнить словами ", а также
депутатов Парламента Республики Казахстан";
слово "пятикратного" заменить словом "семикратного".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Цай Л.Г.,
Мартина Н.А.)