Демалыс күнін ауыстыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 18 сәуір N 515
Еңбекшілердің демалысы үшін қолайлы жағдай жасау және 2001 жылғы
сәуірдегі жұмыс уақытын ұтымды пайдалану мақсатында Қазақстан
Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Демалыс күні 2001 жылғы 28 сәуір - сенбі күнінен 2001 жылғы 30
сәуір - дүйсенбі күніне ауыстырылсын.
2. Қажетті өнім шығару, сондай-ақ құрылыс объектілерін іске қосу үшін
еңбек материалдық және қаржы ресурстарымен қамтамасыз етілген ұйымдарға
кәсіподақ комитеттерімен келісім бойынша 2001 жылғы 3 сәуірде жұмыс
жүргізу құқығы берілсін.
Көрсетілген күнгі жұмыс қолданыстағы заңнамаға сәйкес өтеледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

О переносе дня отдыха
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 апреля 2001 года N 515
В целях создания благоприятных условий для отдыха трудящихся и
рационального использования рабочего времени в апреле 2001 года
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Перенести день отдыха с субботы 28 апреля 2001 года на понедельник
30 апреля 2001 года.
2. Предоставить право организациям, которые обеспечены трудовыми,
материальными и финансовыми ресурсами для выпуска необходимой продукции, а
также ввода в действие объектов строительства, производить по согласованию
с профсоюзными комитетами работу 30 апреля 2001 года.
Работа в указанный день компенсируется в соответствии с действующим
законодательством.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты:
Цай Л.Г.
Мартина Н.А.)