Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 9 сәуірдегі N 400 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 25 сәуір N 548
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Монополияшы кәсіпорындардың қызмет көрсетулеріне бағалар мен тарифтерді мемлекеттік реттеу жөніндегі қосымша шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 9 сәуірдегі N 400 P990400_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 12, 122-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
2-тармақтың 3) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"3) есептеу аспаптары болмаған жағдайда газбен жабдықтау, электрмен
жабдықтау, сумен жабдықтау, жылумен жабдықтау үшін төлемнің мөлшері жалпы
үйдегі ортақ есептеу аспаптарымен жабдықталған тұрғын үйлердің осындай
үлгілері (қабаты, ұзақтығы, қабырға материалы) бойынша қалыптасқан орташа
жылдық тұтыну нормалары ескеріле отырып айқындалады;".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 апреля 1999 года N 400
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 апреля 2001 N 548
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 апреля 1999 года N 400 P990400_ "О дополнительных мерах по государственному регулированию цен и тарифов на услуги предприятий-монополистов" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 12, ст. 122) следующее изменение:
подпункт 3) пункта 2 изложить в следующей редакции:
"3) при отсутствии приборов учета размер платы за газоснабжение, электроснабжение, водоснабжение, теплоснабжение определяется исходя из среднегодовых норм потребления, сложившихся по аналогичным типам жилых домов (этажность, протяженность, материал стены), оборудованных
общедомовыми приборами учета;".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Умбетова А.М.)