Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 21 қыркүйектегі N 1362 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 27 сәуір N 568
1. "Миссионерлік қызметпен айналысатын шетел азаматтары мен
азаматтығы жоқ адамдарды тіркеу тәртібі туралы ережені бекіту туралы"
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 21 қыркүйектегі N 1362
P971362_
қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1997 ж., N 43,
400-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 21 сентября 1997 года N 1362
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 апреля 2001 года N 568
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 21 сентября 1997 года N 1362 P971362_ "Об утверждении Положения о порядке аккредитации иностранных граждан и лиц без гражданства, занимающихся миссионерской деятельностью" (САПП Республики
Казахстан, 1997 г., N 43, ст. 400).
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Умбетова А.М.)