"Мұнай өнімдерінің жекелеген түрлерінің өндірісін және айналымын мемлекеттік реттеу жөніндегі кейбір заң актілеріне толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 27 сәуір N 573
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
"Мұнай өнімдерінің жекелеген түрлерінің өндірісін және айналымда
мемлекеттік реттеу жөніндегі кейбір заң актілеріне толықтырулар енгізу
туралы" Қазақстан Республикасы заңының жобасы Қазақстан Республикасының
Парламенті Мәжілісінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Жоба
Қазақстан Республикасының Заңы
Мұнай өнімдерінің жекелеген түрлерінің өндірісін және
айналымын мемлекеттік реттеу жөніндегі кейбір заң актілеріне
толықтырулар енгізу туралы
Мұнай өнімдерінің жекелеген түрлерінің өндірісін және айналымын
мемлекеттік реттеу енгізілуіне байланысты Қазақстан Республикасының заң
актілеріне мынадай толықтырулар енгізілсін:
1-бап. "Лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17
сәуірдегі Заңының
Z952200_
9-бабының 1-тармағы мынадай редакциядағы 12-1)
тармақшамен толықтырылсын:
"12-1) мұнай өнімдерін өндіру, сақтау және автомобиль жанар-жағар май
құю станцияларын пайдалану;".
2-бап. Қазақстан Республикасы Президентінің "Мұнай туралы" 1995 жылғы
28 маусымдағы заң күші бар
U952350_
Жарлығына:
1) 5-бап мынадай редакциядағы 6-1) - 6-5) тармақшалармен
толықтырылсын:
"6-1) мұнай экспорты мен импортын реттейді;
6-2) көліктің әр түрімен мұнайды тасымалдауға сандық шектеулер
(квоталар) белгілейді;
6-3) мұнай өндіруді және айналымын мемлекеттік реттеуді жүзеге
асыратын уәкілетті мемлекеттік органды белгілейді;
6-4) мұнай өндірудің және айналымының дерекқорын жүргізудің тәртібін
белгілейді;
6-5) қорғау, демпингке қарсы және өтемақылық баждарды белгілейді".
Қазақстан Республикасының
Президенті
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

О проекте Закона Республики Казахстан "О внесении дополнений в некоторые законодательные акты по государственному регулированию производства и оборота отдельных видов нефтепродуктов"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 апреля 2001 года N 573
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О внесении дополнений в некоторые законодательные акты по государственному регулированию производства и оборота отдельных видов нефтепродуктов".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Закон
Республики Казахстан
О внесении дополнений в некоторые законодательные
акты по государственному регулированию производства и
оборота отдельных видов нефтепродуктов
В связи с введением государственного регулирования производства и оборота отдельных видов нефтепродуктов внести следующие дополнения в законодательные акты Республики Казахстан:
Статья 1. Пункт 1 статьи 9 Закона Республики Казахстан от 17 апреля 1995 года Z952200_ "О лицензировании" дополнить подпунктом 12-1) в следующей редакции:
"12-1) производство, хранение нефтепродуктов и эксплуатация
автозаправочных станций;".
Статья 2. В Указе Президента Республики Казахстан, имеющем силу
Закона, от 28 июня 1995 года
U952350_
"О нефти":
1) статью 5 дополнить подпунктами 6-1) - 6-5) в следующей редакции:
"6-1) регулирует экспорт и импорт нефти;
6-2) устанавливает количественные ограничения (квоты) на
транспортировку нефти различными видами транспорта;
6-3) определяет уполномоченный государственный орган, осуществляющий
государственное регулирование добычи и оборота нефти;
6-4) определяет порядок ведения базы данных добычи и оборота нефти;
6-5) устанавливает защитные, антидемпинговые и компенсационные
пошлины".
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)