Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау ісі жөніндегі агенттігінің "Қазақ обаға қарсы ғылыми-зерттеу институты" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының жекелеген мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 2 мамыр N 582
"Қазақстан Республикасындағы кәсіпорындарды, ұйымдарды, мекемелерді, темір жол станцияларын, әуежайларды, сондай-ақ физикалық-географиялық объектілерді атау мен қайта атаудың және олардың атауларының Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 5 наурыздағы N 281 P960281_ қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау ісі жөніндегі агенттігінің "Қазақ обаға қарсы ғылыми-зерттеу институты" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнына Масғұт Айқымбаевтың есімі берілсін.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау ісі жөніндегі агенттігінің "Қазақ обаға қарсы ғылыми-зерттеу институты" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны "Масғұт Айқымбаев атындағы қазақ карантиндік және зооноздық инфекциялар ғылыми орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны (бұдан әрі - Кәсіпорын) болып қайта аталсын.
3. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау ісі жөніндегі агенттігі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) Кәсіпорынның әділет органдарында қайта тіркелуін қамтамасыз етсін;
2) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
4. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен;
2) "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау ісі жөніндегі агенттігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 3 желтоқсандағы N 1852 P991852_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 53, 527-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау ісі жөніндегі агенттігінің қарауындағы ұйымдардың тізбесінде:
"Мемлекеттік кәсіпорындар" 2-бөліміндегі реттік нөмірі 35-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"35. Масғұт Айқымбаев атындағы қазақ карантиндік және зооноздық инфекциялар ғылыми орталығы".
Ескерту. 4-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Отдельные вопросы Республиканского государственного казенного предприятия "Казахский противочумный научно- исследовательский институт" Агентства Республики Казахстан по делам здравоохранения
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 мая 2001 года N 582
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 марта 1996 года N 281 P960281_ "Об утверждении Порядка наименования и переименования предприятий, организаций, учреждений, железнодорожных станций, аэропортов, а также физико-географических объектов Республики Казахстан и изменения транскрипции их названий" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Присвоить Республиканскому государственному казенному предприятию "Казахский противочумный научно-исследовательский институт" Агентства Республики Казахстан по делам здравоохранения имя Масгута Айкимбаева.
2. Переименовать Республиканское государственное казенное предприятие "Казахский противочумный научно-исследовательский институт" Агентства Республики Казахстан по делам здравоохранения в Республиканское государственное казенное предприятие "Казахский научный центр карантинных и зоонозных инфекций имени Масгута Айкимбаева" (далее - Предприятие).
3. Агентству Республики Казахстан по делам здравоохранения в установленном законодательством Республики Казахстан порядке:
1) обеспечить перерегистрацию Предприятия в органах юстиции;
2) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) утратил силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796;
2) в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 декабря 1999 года N 1852 P991852_ "Вопросы Агентства Республики Казахстан по делам здравоохранения" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 53, ст. 527):
в Перечне организаций, находящихся в ведении Агентства Республики Казахстан по делам здравоохранения, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 2 "Государственные предприятия" строку, порядковый номер 35, изложить в следующей редакции:
"35. Казахский научный центр карантинных и зоонозных инфекций имени Масгута Айкимбаева".
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Умбетова А.М.)