Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 6 қыркүйектегі N 1349 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 2 мамыр N 585
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "N 3 кеніш басқармасы", "N 4 кеніш басқармасы" және "N 5 кеніш
басқармасы" кәсіпорындары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000
жылғы 6 қыркүйектегі N 1349
P001349_
қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
2-тармақтағы "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік
мүлік және жекешелендіру комитеті" деген сөздер "Қазақстан Республикасының
Мемлекеттік кіріс министрлігі" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 сентября 2000 года N 1349
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 мая 2001 года N 585
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 сентября 2000 года N 1349 P001349_ "О предприятиях "Рудоуправление N 3", "Рудоуправление N 4", "Рудоуправление N 5" следующее изменение:
в пункте 2 слова "Комитету государственного имущества и приватизации
Министерства финансов Республики Казахстан" заменить словами "Министерству
государственных доходов Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Абрамова Т.М.)