"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Заңына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 2 мамыр N 588
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы"
Қазақстан Республикасының Заңына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан
Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламенті
Мәжілісінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Жоба
Қазақстан Республикасының Заңы
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті
төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының
Заңына толықтыру енгізу туралы
1-бап. "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер
туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 24 сәуірдегі Заңына
(Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесінің Жаршысы, 1995 ж., N 6, 43-құжат;
N 12, 88-құжат; N 23, 152-құжат; Қазақстан Республикасы Парламентінің
Жаршысы, 1996 ж., N 1, 180, 181-құжаттар; N 11-12, 257-құжат; N 15,
281-құжат; N 23-24, 416-құжат; 1997 ж., N 4, 51-құжат; N 7, 82-құжат; N
10, 112-құжат; N 11, 144-құжат; N 12, 184, 188-құжаттар; N 13-14, 195,
205-құжаттар; N 20, 263-құжат; N 22, 333-құжат; 1998 ж., N 4, 45-құжат; N
14, 197, 201, 202-құжаттар; N 23, 425-құжат; N 24, 436, 442, 445-құжаттар; 1999 ж., N 6, 192, 193-құжаттар; N 20, 731-құжат; N 21, 786-құжат; N 23, 928-құжат; N 24, 1067-құжат; 2000 ж., N 3-4, 65, 66-құжаттар; N 10, 234-құжат; 2001 жылғы 30 қаңтарда "Егемен Қазақстан" және 2001 жылғы 30 қаңтарда "Казахстанская правда" газеттерінде жарияланған "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы"
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңы) мынадай толықтыру
енгізілсін:
58-баптың 1-тармағында:
"Осы баптың" деген сөздердің алдынан "Түсті және қара металдар
сынығының экспорты, сондай-ақ" деген сөздермен толықтырылсын;
"жағдайларды, сондай-ақ" деген сөздер "және" деген сөзбен
ауыстырылсын.
2-бап. Осы Заң 2001 жылғы 1 шілдеден бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

О проекте Закона Республики Казахстан "О внесении дополнения в Закон Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 мая 2001 года N 588
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О внесении дополнения в Закон Республики Казахстан Z952235_ "О налогах и других обязательных платежах в бюджет".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Закон
Республики Казахстан
О внесении дополнения в Закон Республики Казахстан
"О налогах и других обязательных платежах в бюджет"
Статья 1. Внести в Закон Республики Казахстан от 24 апреля 1995 г. Z952235_ "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1995 г., N 6, ст. 43; N 12, ст. 88; N 23, ст. 152; Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1996 г., N 1, ст. 180, 181; N 11-12, ст. 257; N 15, ст. 281; N 23-24, ст. 416; 1997 г., N 4, ст. 51; N 7, ст. 82; N 10, ст. 112; N 11, ст. 144; N 12, ст. 184, 188; N 13-14, ст. 195, 205; N 20, ст. 263; N 22, ст. 333; 1998 г., N 4, ст. 45; N 14, ст. 197, 201, 202; N 23, ст. 425; N 24, СТ. 436, 442, 445; 1999 г., N 6, ст. 192, 193; N 20, ст. 731; N 21, ст. 786; N 23, ст. 928; N 24, ст. 1067; 2000 г., N 3-4, ст. 65, 66; N 10, ст. 234; Закон Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет", опубликованный в газетах "Егемен Казакстан" 30 января 2001 года и
"Казахстанская правда" 30 января 2001 года) следующее дополнение:
в пункте 1 статьи 58:
после слов "за исключением" дополнить словами "экспорта лома цветных
и черных металлов, а также";
слова ", а также случаев" заменить словом "и".
Статья 2. Настоящий Закон вводится в действие с 1 июля 2001 года.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Мартина Н.А.)