Қазақстан Республикасының төлем теңгерімінің статистикасы жөніндегі жағдайды зерделеу жөнінде комиссия құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 14 мамыр N 633 Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2002.05.21. N 544 қаулысымен. ~P020544
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Мынадай құрамда Қазақстан Республикасының төлем теңгерімінің
статистикасы жөніндегі жағдайды зерделеу жөнінде үкіметтік комиссия
құрылсын:
Құлекеев                 - Қазақстан Республикасының
Жақсыбек Әбдірахметұлы     Экономика және сауда министрі, төраға
Смаилов                  - Қазақстан Республикасы
Әлихан Асханұлы            Статистика жөніндегі агенттігінің
төрағасы, төрағаның орынбасары
Есенбаев                 - Қазақстан Республикасының
Мәжит Төлеубекұлы          Қаржы министрі
Кәкімжанов               - Қазақстан Республикасының
Зейнолла Халидоллаұлы      Мемлекеттік кіріс министрі
Марченко                 - Қазақстан Республикасы
Григорий Александрович     Ұлттық Банкінің төрағасы
(келісім бойынша)
Андрющенко               - Қазақстан Республикасының
Александр Иванович         Экономика және сауда вице-министрі
Елеманов                 - Қазақстан Республикасының
Болат Далдайұлы            Энергетика және минералдық
ресурстар бірінші вице-министрі
2. Үкіметтік комиссия 2001 жылғы 18 мамырға дейінгі мерзімде
Қазақстан Республикасының Үкіметіне Қазақстан Республикасының төлем
теңгеріміндегі есептің толықтығын қамтамасыз ету жөнінде ұсыныстар
енгізсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары О.Ә.Жандосовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

О создании Комиссии по изучению ситуации со статистикой платежного баланса Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 мая 2001 года N 633. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 21 мая 2002 г. N 544 ~P020544 .
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Создать Правительственную комиссию по изучению ситуации со
статистикой платежного баланса Республики Казахстан в следующем составе:
Кулекеев                     -  Министр экономики и торговли
Жаксыбек Абдрахметович          Республики Казахстан, председатель
Смаилов Алихан Асханович     -  Председатель Агентства Республики
Казахстан по статистике, заместитель
председателя
Есенбаев Мажит Тулеубекович  -  Министр финансов Республики Казахстан
Какимжанов                   -  Министр государственных доходов
Зейнулла Халидоллович           Республики Казахстан
Марченко                     -  Председатель Национального Банка
Григорий Александрович          Республики Казахстан (по согласованию)
Андрющенко                   -  вице-Министр экономики и торговли
Александр Иванович              Республики Казахстан
Елеманов Булат Далдаевич     -  первый вице-Министр энергетики и
минеральных ресурсов Республики Казахстан
2. Правительственной комиссии в срок до 18 мая 2001 года внести в
Правительство Республики Казахстан предложения по обеспечению полноты
учета в платежном балансе Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на
Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Джандосова У.А.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Умбетова А.М.)