"Қазақстан Республикасы астанасының мәртебесі туралы" Қазақстан Республикасының Заңына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 15 мамыр N 637
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
"Қазақстан Республикасы астанасының мәртебесі туралы" Қазақстан
Республикасының
Z980230_
Заңына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан
Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламенті
Мәжілісінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Жоба
Қазақстан Республикасының Заңы
"Қазақстан Республикасы астанасының мәртебесі
туралы" Қазақстан Республикасының Заңына
толықтыру енгізу туралы
"Қазақстан Республикасы астанасының мәртебесі туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 20 мамырдағы Z980230_ Заңына (Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 1998 ж., N 7-8, 79-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
3-баптың 4-тармағы мынадай мазмұндағы 7-1) тармақшамен толықтырылсын:
"7-1) коммуналдық заңды тұлғаларға бекітіліп берілмеген коммуналдық
мүлік тізбесін бекітеді, республикалық меншікке жатқызылған акционерлік
қоғамдар акцияларының мемлекеттік пакетін қоспағанда, Қазақстан
Республикасы астанасының аумағында тіркелген акционерлік қоғамдар
акцияларының мемлекеттік пакетіне иелік етуді, пайдалануды және билік
етуді жүзеге асырады".
Қазақстан Республикасының
Президенті
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

О проекте Закона Республики Казахстан "О внесении дополнения в Закон Республики Казахстан "О статусе столицы Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 мая 2001 года N 637
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О внесении дополнения в Закон Республики Казахстан Z980230_ "О статусе столицы Республики Казахстан".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Закон Республики Казахстан
О внесении дополнения в Закон Республики Казахстан
"О статусе столицы Республики Казахстан"
Внести в Закон Республики Казахстан от 20 мая 1998 года Z980230_ "О статусе столицы Республики Казахстан" (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1998 г., N 7-8, ст. 79) следующее дополнение:
пункт 4 статьи 3 дополнить подпунктом 7-1) следующего содержания:
"7-1) утверждают перечень коммунального имущества, незакрепленного за
коммунальными юридическими лицами, осуществляют владение, пользование и
распоряжение государственными пакетами акций акционерных обществ,
зарегистрированных на территории столицы Республики Казахстан, за
исключением государственных пакетов акций акционерных обществ, отнесенных
к республиканской собственности".
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Мартина Н.А.)