Республикалық меншіктің кейбір мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 16 мамыр N 645
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Ақмола облысының әкімімен келісілген Ақмола облысы Щучье ауданының "Голубой залив" шатқалындағы екі қабатты тұрғын үйді Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитетіне айырбасқа беру шартымен "N 2 алаңның" босаған үйлері мен ғимараттарын (қала үлгісіндегі Бурабай кенті) қосымшаға сәйкес Ақмола облысының коммуналдық меншігіне беру туралы ұсынысына келісім берілсін.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және
жекешелендіру комитеті Қазақстан Республикасының Ұлтық қауіпсіздік
комитетімен және Ақмола облысының әкімімен келісім бойынша заңнамада
белгіленген тәртіппен осы қаулының 1-тармағында көрсетілген үйлер мен
ғимараттарды қабылдау - беру жөніндегі қажетті ұйымдастыру шараларын
жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2001 жылғы 16 мамырдағы
N 645 қаулысына
қосымша
Ақмола облысының коммуналдық меншігіне берілетін
"N 2 алаңның" үйлері мен ғимараттарының (қ.ү.Бурабай к.) тізбесі
1. Штаб-казарма ғимараты
2. ТРО ғимараты (таратушы радиорталық)
3. Кешендік ғимарат
4. БӨП ғимараты (бақылау-өткізу пункті)
5. БТП ғимараты (бақылау-техникалық пункті)
6. Жанармай құю ғимараты
7. Гараж ғимараты
8. Септік ғимараты
9. Клуб үйі
10. Оқу корпусының ғимараты
11. МТҚ үйі (материалдық-техникалық қамтамасыз ету)
12. Көкөніс сақтау орнының ғимараты
13. N 2 және N 3 алаңдарының аралық байланыс ғимараты
14. Сыртқы кәріз ғимараты
15. Сукернеуіш мұнара ғимараты
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

Некоторые вопросы республиканской собственности
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 мая 2001 года N 645
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Согласиться с предложением Комитета национальной безопасности Республики Казахстан согласованным с акимом Акмолинской области о передаче высвободившихся зданий и сооружений "площадки N 2" (поселок городского типа Боровое) согласно приложению в коммунальную собственность Акмолинской области на условиях предоставления в обмен Комитету национальной безопасности Республики Казахстан двухэтажного жилого дома в урочище "Голубой залив" Щучинского района Акмолинской области.
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан по согласованию с Комитетом национальной безопасности Республики Казахстан и акимом Акмолинской области в установленном законодательством порядке осуществить необходимые организационные меры по приему - передаче указанных в пункте 1 настоящего постановления зданий и сооружений.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 16 мая 2001 года N 645
Перечень зданий и сооружений "площадки N 2" (пгт Боровое),
передаваемых в коммунальную собственность Акмолинской области
1. Здание штаб-казармы
2. Здание ПДРЦ (передающего радиоцентра)
3. Комплексное здание
4. Сооружение КПП (контрольно-пропускного пункта)
5. Сооружение КТП (контрольно-технического пункта)
6. Сооружение бензозаправки
7. Сооружение гаража
8. Сооружение септика
9. Здание клуба
10. Здание учебного корпуса
11. Здание МТО (материально-технического обеспечения)
12. Сооружение овощехранилища
13. Сооружение межплощадной связи площадок N 2 и N 3
14. Сооружение наружной канализации
15. Сооружение водонапорной башни
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Абрамова Т.М.)