Астана қаласында 2001 жылғы 17-18 мамырда Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердің Көлік үйлестіру кеңесінің ХХІ мәжілісін өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 17 мамыр N 650
Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығының шеңберінде көлік саласындағы ынтымақтастықты жандандыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрлігі 2001 жылғы 17-18 мамырда Астана қаласында Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердің Көлік үйлестіру кеңесінің ХХІ мәжілісін өткізсін.
2. Орталық атқарушы органдар қоса беріліп отырған Іс-шаралар жоспарында көзделген тапсырмаларды орындау жөнінде нақты шаралар қабылдасын.
3. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі 2001 жылға арналған республикалық бюджетте "Өкілдік шығыстар" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебінен Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрлігінің Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердің Көлік үйлестіру кеңесінің ХХІ мәжілісін өткізуін қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 2001 жылғы 17 мамырдағы
N 650 қаулысына
қосымша
Астана қаласында 2001 жылғы 17-18 мамырда Тәуелсіз Мемлекеттер
Достастығына қатысушы мемлекеттердің Көлік үйлестіру кеңесінің
ХХІ мәжілісіне дайындық және оны өткізу жөніндегі іс-шаралар жоспары
_______________________________________________________________________
Р/р !         Іс-шаралар                ! Орындау мерзімі!   Жауапты
N !                                   !                ! орындаушылар
_______________________________________________________________________
1    Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына   2001 жылғы        ҚР ККМ
қатысушы мемлекеттердің Көлік       16 мамыр
үйлестіру кеңесінің ХХІ мәжілісіне
дайындық және оны өткізу жөніндегі
ұйымдастыру іс-шараларын қамтамасыз
ету
_______________________________________________________________________
2    Делегациялардың әуежайдағы, жүру    2001 жылғы        ҚР ІІМ
бағыты бойынша қауіпсіздігін,       16-19 мамыр
барған орындарында және мәжіліс
жұмысы кезінде кеңесті өткізу
барысында қоғамдық тәртіпті сақтауды
қамтамасыз ету
_______________________________________________________________________
3    Мәжіліске материалдар дайындау      2001 жылғы        ҚР ККМ
(күн тәртібіне сәйкес)              16 мамыр          ҚР ІІМ
_______________________________________________________________________
4    Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына   2001 жылғы        ҚР ККМ
қатысушы мемлекеттердің Көлік       1 маусым
үйлестіру кеңесінің ХХІ мәжілісінің
өткізілуі туралы Қазақстан
Республикасының Үкіметіне есеп
беру
_______________________________________________________________________
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

О проведении XXI заседания Координационного транспортного совещания государств-участников Содружества Независимых Государств в городе Астане 17-18 мая 2001 года
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 мая 2001 года N 650
В целях активизации сотрудничества в области транспорта в рамках Содружества Независимых Государств Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан провести 17-18 мая 2001 года в городе Астане XXI заседания Координационного транспортного совещания государств-участников Содружества Независимых Государств.
2. Центральным исполнительным органам принять конкретные меры по выполнению поручений, предусмотренных прилагаемым Планом мероприятий.
3. Министерству иностранных дел Республики Казахстан обеспечить Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан финансирование проведения XXI заседания Координационного транспортного совещания государств-участников Содружества Независимых Государств за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2001 год по программе "Представительские расходы".
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 17 мая 2001 года N 650
План мероприятий
по подготовке и проведению XXI заседания Координационного
транспортного совещания государств-участников Содружества
Независимых Государств в городе Астане 17-18 мая 2001 года
___________________________________________________________________________
N !                    Мероприятия              !Срок испол-!Ответственные
п/п!                                             !нения      !исполнители
___!_____________________________________________!___________!_____________
1.  Обеспечить организационные мероприятия по       16 мая      МТК РК
подготовке и проведению  XXI заседания          2001 г.
Координационного транспортного совещания
государств-участников Содружества Независимых
Государств
2.  Обеспечить безопасность делегаций в аэропорту,  16-19 мая   МВД РК
по маршрутам следования, поддержание            2001 г.
общественного порядка в местах посещения и в
ходе проведения совещания в период работы
заседания
3.  Подготовить материалы к заседанию (согласно     16 мая      МТК РК,
повестке дня)                                   2001 г.     МВД РК
4.  Представить отчет в Правительство Республики    1 июня      МТК РК
Казахстан о проведении XXI заседания            2001 г.
Координационного транспортного совещания
государств-участников Содружества Независимых
Государств
___________________________________________________________________________
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Абрамова Т.М.)