Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 4 ақпандағы N 164 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 21 мамыр N 675
Вячеслав су қоймасынан Астана қаласының сорғышты-сүзгішті стансасына дейін суағардың үшінші желісінің құрылысын салу үшін "General des eaux-SOGEA" фирмасы ұсынған несие беру шарттарының қолайсыздығына байланысты Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Вячеслав су қоймасынан Астана қаласына дейін суағардың үшінші
желісі құрылысын салу жобасын іске асыру жөніндегі шаралар туралы"
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 4 ақпандағы N 164
P000164_
қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 4 февраля 2000 года N 164
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2001 года N 675
В связи с неприемлемыми условиями кредитования, предложенными фирмой "General des eaux-SOGEA" для строительства третьей нитки водовода от Вячеславского водохранилища до насосно-фильтровальной станции города Астаны, Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики
Казахстан от 4 февраля 2000 года N 164
P000164_
"О мерах по реализации
проекта строительства третьей нитки водовода от Вячеславского
водохранилища до города Астаны".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Абрамова Т.М.)