Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 16 тамыздағы N 1164 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 23 мамыр N 693
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Әкелінетін шетел валютасына төленетін кеден төлемдерінің
ставкалары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 16
тамыздағы N 1164
P991164_
қаулысының (Қазақстан Республикасының
ПҮКЖ-ы,1999 ж., N 41, 359-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы ресми жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 16 августа 1999 года N 1164
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 мая 2001 года N 693
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 16 августа 1999 года N 1164 P991164_ "О ставках таможенных платежей на ввозимую иностранную валюту"(САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 41, ст. 359).
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня его официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Абрамова Т.М.)