Үндістан Республикасы Гуджарат штатының халқына материалдық көмек көрсету туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 23 мамыр N 697
2001 жылғы 26 қаңтарда болған жойқын жер сілкінісінің салдарынан зардап шеккен Үндістан Республикасы Гуджарат штатының халқына материалдық көмек көрсету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөніндегі агенттігіне 2001 жылға арналған республикалық бюджетте табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға және өзге де күтпеген шығыстарға көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен Үндістан Республикасының Үкіметіне кейін беру үшін Үндістан Республикасы Гуджарат штатының халқына материалдық көмек көрсетуге арналған 50 (елу) мың АҚШ доллары бөлінсін.
2. Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөніндегі агенттігі
көрсетілген қаражатты айырбастасын және оларды белгіленген тәртіппен
Үндістан Республикасы Премьер-Министрінің арнаулы шотына аударсын.
3. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі Қазақстан
Республикасы Үкіметінің материалдық көмек көрсетуі туралы дипломатиялық
арналар арқылы Үндістан Республикасының Үкіметін хабардар етсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

Об оказании материальной помощи населению штата Гуджарат Республики Индия
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 мая 2001 года N 697
В целях оказания материальной помощи населению штата Гуджарат Республики Индия, пострадавшему в результате разрушительного землетрясения, происшедшего 26 января 2001 года, Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Выделить Агентству Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям для последующей передачи Правительству Республики Индия из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2001 года на ликвидацию чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иные непредвиденные расходы 50 (пятьдесят) тысяч долларов США для оказания материальной помощи населению штата Гуджарат Республики Индия.
2. Агентству Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям конвертировать указанные средства и в установленном порядке перечислить их на специальный счет Премьер-Министра Республики Индия.
3. Министерству иностранных дел Республики Казахстан информировать по
дипломатическим каналам Правительство Республики Индия об оказании
Правительством Республики Казахстан материальной помощи.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Горяева В.В.)