Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 29 желтоқсандағы N 1947 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 24 мамыр N 708 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 26 маусымдағы № 651 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.06.26 № 651 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Туристік саланы дамытудың бірінші кезектегі шаралары туралы"
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 29 желтоқсандағы N 1947
P001947_
қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 56,
625-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
4-тармақ алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2000 года N 1947
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 мая 2001 года N 708. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 июня 2010 года № 651.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 26.06.2010 № 651.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2000 года N 1947 "О первоочередных мерах развития туристской отрасли (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 56, ст. 625) следующее изменение:
пункт 4 исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан