"Қазтеңізкөлікфлоты" ұлттық теңіз кеме қатынасы компаниясы" жабық акционерлік қоғамының кейбір мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 25 мамыр N 714. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 28 маусымдағы N 702 ~P020702 қаулысымен.
"Акционерлік қоғамдар туралы" Қазақстан Республикасының Z980281_ Заңына сәйкес және "Қазтеңізкөлікфлоты" ұлттық теңіз кеме қатынасы компаниясы" жабық акционерлік қоғамының (бұдан әрі - Қоғам) органдарын құру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрлігімен және Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар министрлігімен бірлесіп, заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) Қайрат Серікұлы Қырымовтың Қоғам Басқармасының төрағасы (Бас директоры) болып сайлануын;
2) Қоғамның Директорлар кеңесінің қосымшаға сәйкес құрамда сайлануын;
3) осы қаулыны іске асыру үшін қажетті шаралардың қабылдануын қамтамасыз етсін.
2. Мыналардың:
"Қазтеңізкөлікфлоты" ұлттық теңіз кеме қатынасы компаниясы" жабық акционерлік қоғамының Директорлар кеңесі туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 21 наурыздағы N 417 P000417_ қаулысының;
"Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 21 наурыздағы N 417
қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001
жылғы 18 сәуірдегі N 506
P010506_
қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің бірінші орынбасары Д.К.Ахметовке жүктелсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2001 жылғы 25 мамырдағы
N 714 қаулысына
қосымша
"Қазтеңізкөлікфлоты" ұлттық теңіз кеме қатынасы компаниясы" жабық
акционерлік қоғамы Директорлар кеңесінің құрамы
Зверьков Вадим Павлович - Қазақстан Республикасының Көлік және
коммуникациялар вице-министрі, төраға;
Құлыбаев Тимур Асқарұлы - "Мұнай және газ көлігі" ұлттық компаниясы"
ЖАҚ Басқармасының төрағасы (Бас директоры);
Андрющенко Александр Иванович - Қазақстан Республикасының Экономика
және сауда вице-министрі;
Кадюков Николай Викторович - Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті төрағасының
орынбасары;
Қырымов Қайрат Серікұлы - "Қазтеңізкөлікфлоты" ұлттық теңіз кеме
қатынасы компаниясы" жабық акционерлік қоғамы басқармасының төрағасы (Бас
директоры).
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

Некоторые вопросы закрытого акционерного общества "Национальная морская судоходная компания "Казмортрансфлот"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 мая 2001 года N 714. (Утратило силу - постановлением Правительства РК от 28 июня 2002 г. N 702 ~P020702 )
В соответствии с Законом Республики Казахстан Z980281_ "Об акционерных обществах" и в целях формирования органов закрытого акционерного общества "Национальная морская судоходная компания "Казмортрансфлот" (далее - Общество) Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан совместно с Министерством транспорта и коммуникаций Республики Казахстан и Министерством энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) избрание Крымова Кайрата Сериковича председателем Правления (генеральным директором) Общества;
2) избрание Совета директоров Общества в составе согласно приложению;
3) принятие необходимых мер для реализации настоящего постановления.
2. Признать утратившими силу:
постановление Правительства Республики Казахстан от 21 марта 2000 года N 417 P000417_ "О Совете директоров закрытого акционерного общества "Национальная морская судоходная компания "Казмортрансфлот";
постановление Правительства Республики Казахстан от 18 апреля 2001 года N 506 P010506_ "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 марта 2000 года N 417".
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Ахметова Д.К.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 мая 2001 года N 714
Состав Совета директоров
закрытого акционерного общества "Национальная морская
судоходная компания "Казмортрансфлот"
Зверьков Вадим Павлович - вице-Министр транспорта и коммуникаций Республики Казахстан, председатель;
Кулибаев Тимур Аскарович - председатель Правления (генеральный
директор) ЗАО "Национальная компания "Транспорт Нефти и Газа";
Андрющенко Александр Иванович - вице-Министр экономики и торговли
Республики Казахстан;
Кадюков Николай Викторович - заместитель Председателя Комитета
государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики
Казахстан;
Крымов Кайрат Серикович - председатель Правления (генеральный
директор) ЗАО "Национальная морская судоходная компания "Казмортрансфлот".
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Абрамова Т.М.)