Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 31 мамыр N 745. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001.08.17. N 1080 қаулысымен. ~P011080
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрлігіне Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылға арналған республикалық бюджетте табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға және өзге де көлденең шығыстарға көзделген резервінен "Астана халықаралық әуежайы" республикалық мемлекеттік кәсіпорнының аэровокзал ғимаратын қайта жаңарту бойынша орындалған жұмыстар үшін берешегін өтеуге 2150000 (екі
миллион жүз елу мың) АҚШ долларына балама сома бөлінсін.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі заңнамада белгіленген
тәртіппен бөлінетін қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды жүзеге
асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Икебаева А.Ж.

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2001 года N 745. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 17 августа 2001 г. N 1080 ~P011080
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Выделить Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан, из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2001 год на ликвидацию чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иные непредвиденные расходы, сумму, эквивалентную 2150000 (двум миллионам ста пятидесяти тысячам) долларов США, для погашения задолженности Республиканского государственного предприятия "Международный аэропорт Астана" за выполненные работы по реконструкции здания аэровокзала.
2. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном
законодательством порядке осуществить контроль за целевым использованием
выделяемых средств.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Горяева В.В.)