Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 8 қаңтардағы N 27 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 7 маусым N 770
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Инфракос" республикалық мемлекеттік кәсіпорнын құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 8 қаңтардағы N 27 P960027_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 2, 9-құжат) мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
1) 3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар
министрлігінің Аэроғарыш комитеті "Инфракос" республикалық мемлекеттік
кәсіпорнының уәкілетті органы, сондай-ақ оған қатысты мемлекеттік меншік
құқығының субъектісі функцияларын жүзеге асыратын орган болып
белгіленсін.";
2) мынадай мазмұндағы 3-1-тармақпен толықтырылсын:
"3-1. "Инфракос" республикалық мемлекеттік кәсіпорнына
"Инфракос-Экос" еншілес мемлекеттік кәсіпорнын құруға рұқсат берілсін".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Жұманазарова А.Б.

О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 января 1996 года N 27
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 июня 2001 года N 770
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 января 1996 года N 27 P960027_ "Об образовании Республиканского государственного предприятия "Инфракос" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 2, ст.9) следующие изменение и дополнение:
1) пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Определить уполномоченным органом, а также органом, осуществляющим по отношению к Республиканскому государственному предприятию "Инфракос" функции субъекта права государственной собственности, Аэрокосмический комитет Министерства энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан.";
2) дополнить пунктом 3-1 следующего содержания:
"3-1. Разрешить Республиканскому государственному предприятию
"Инфракос" создать дочернее государственное предприятие "Инфракос-Экос".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Цай Л.Г.)