Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 наурыздағы N 368 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 9 маусым N 784. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001.09.13. N 1197 қаулысымен. ~P011197
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының
2001-2005 жылдарға арналған индикативтік жоспарының өлшемдері туралы және
шикізат тауарларына тұрақты әлемдік есептік бағалар туралы" Қазақстан
Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 наурыздағы N 368
P010368_
қаулысына
мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымша жаңа редакцияда қосымшаға сай жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2001 жылғы 9 маусымдағы N 784
қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2001 жылғы 19 наурыздағы N 368
қаулысына 1-қосымша
Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының
2002-2004 жылдарға арналған индикативтік жоспарының өлшемдері
___________________________________________________________________________
!2000 ж.!2001 ж.!         Болжам
! есеп  !бағалау!_______________________
!       !       !2002 ж.!2003 ж.!2004 ж.
___________________________________!_______!_______!_______!_______!_______
ЖІӨ, млрд. теңге                   2 596,0   2957,0  3230,2  3473,2  3704,0
алдындағы жылға, %                109,6    107,0   104,9   104,2   103,6
Тұтыну бағалары индексі, %
есебімен
жыл аяғына                         109,8    106,8   106,5   105,9   105,8
бір жылға орташа                   113,2    109,0   105,9   106,3   105,9
Теңгенің АҚШ долларына бағамы
жыл аяғына                         145,4    150,5   157,7   164,4   168,9
бір жылға орташа                   142,4    148,0   154,1   161,1   166,6
Өнеркәсіп өнімі көлемі,
алдындағы жылға, %                 114,6    109,2   106,4   105,9   103,0
Ауыл шаруашылығы жалпы өнімінің
көлемі, алдындағы жылға, %            96,7    100,8   102,8   102,9   103,0
Негізгі капиталға инвестициялар,
алдындағы жылға, %                  129,4    124,0   120,0   118,0   112,0
Мембюджетке түсімдер, ЖІӨ-ге %        23,1     23,9    21,7    21,8    21,1
Кірістер, ЖІӨ-ге % есебімен         22,6     23,5    21,3    21,4    20,7
Салық түсімдері, ЖІӨ-ге, %          20,2     21,0    19,4    19,6    19,0
соның ішінде:
Ұлттық қорға түсімдер, ЖІӨ-ге %      -       2,7     0,6     0,7      -
Салықтық емес түсімдер, ЖІӨ-ге, %   1,5      1,7     1,3     1,3     1,3
Капиталмен операциялардан кірістер,

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2001 года N 368
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июня 2001 года N 784. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 13 сентября 2001 г. N 1197 ~P011197
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2001 года N 368 P010368_ "О параметрах индикативного плана социально-экономического развития Республики Казахстан на 2001-2005 годы и расчетных постоянных мировых ценах на сырьевые товары" следующее изменение:
приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 9 июня 2001 года N 784
Приложение 1 к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 19 марта 2001 г. N 368
Параметры индикативного плана социально-экономического
развития Республики Казахстан на 2002-2004 годы
___________________________________________________________________________
!2000 г.!2001 г.!           Прогноз
! отчет !оценка !_______________________
!       !       !2002 г.!2003 г.!2004 г.
___________________________________!_______!_______!_______!_______!_______
ВВП, млрд. тенге                   2 596,0   2957,0  3230,2  3473,2  3704,0
в % к предыдущему году            109,6    107,0   104,9   104,2   103,6
Индекс потребительских цен, в %
на конец года                     109,8    106,8   106,5   105,9   105,8
в среднем за год                  113,2    109,0   105,9   106,3   105,9
Курс тенге к доллару США
на конец года                     145,4    150,5   157,7   164,4   168,9
в среднем за год                  142,4    148,0   154,1   161,1   166,6
Объем промышленной продукции,
в % к предыдущему году            114,6    109,2   106,4   105,9   103,0
Объем валовой продукции сельского
хозяйства, в % к предыдущему году     96,7    100,8   102,8   102,9   103,0
Инвестиции в основной капитал,
в % к предыдущему году            129,4    124,0   120,0   118,0   112,0
Поступления в госбюджет, в % к ВВП    23,1     23,9    21,7    21,8    21,1
Доходы, в % к ВВП                   22,6     23,5    21,3    21,4    20,7
Налоговые поступления, в % к ВВП    20,2     21,0    19,4    19,6    19,0
в том числе:
Поступления в Национальный фонд,
в % к ВВП                             -       2,7     0,6     0,7      -
Неналоговые поступления, в % к ВВП   1,5      1,7     1,3     1,3     1,3
Доходы от операций с капиталом,

ЖІӨ-ге % есебімен                   0,9      0,8     0,6     0,5     0,4
Экспорт, млн. АҚШ доллары           9615,0   9740,0  9440,0  9360,0  9720,0
Импорт, млн. АҚШ доллары            6849,8  7 590,0 8 730,0 9 000,0 9 405,0
Мұнайдың әлемдік бағасы
(Brent қоспасы)
барреліне АҚШ доллары                 28,2     25,0    21,5    20,0    19,0
Мұнайдың әлемдік бағасы
(Urals қоспасы)
барреліне АҚШ доллары                 26,0     23,4    20,0    18,5    18,2
___________________________________________________________________________
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Икебаева А.Ж.

в % к ВВП                            0,9      0,8     0,6     0,5     0,4
Экспорт, млн. долларов США          9615,0   9740,0  9440,0  9360,0  9720,0
Импорт, млн. долларов США           6849,8  7 590,0 8 730,0 9 000,0 9 405,0
Мировая цена на нефть (смесь Brent)
долларов США за баррель               28,2     25,0    21,5    20,0    19,0
Мировая цена на нефть (смесь Urals)
долларов США за баррель               26,0     23,4    20,0    18,5    18,2
___________________________________________________________________________
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Цай Л.Г.)