Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 12 маусым N 810
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) <*>
Ескерту. 1)-тармақшаның күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2002.01.11. N 39
қаулысымен. P020039_
2) "2001 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 29 желтоқсандағы N 1950 P001950_ (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 56, 627-құжат) қаулысына:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
IV "Шығыстар" бөлімінде:
1 "Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызмет көрсетулер" функционалдық тобындағы "33083992" саны "33063926" санымен ауыстырылсын;
1 "Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызмет көрсетулер" функционалдық топтағы 2 "Қаржылық қызмет" кіші функциядағы "18167316" саны "18147250" санымен ауыстырылсын;
1 "Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызмет көрсетулер" функционалдық топтағы 2 "Қаржылық қызмет" кіші функциядағы 217 "Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі" мемлекеттік әкімшісі бойынша "6873963" саны "6853897" санымен ауыстырылсын;
1 "Әкімшілік шығыстар" бағдарламасында 1 "Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызмет көрсетулер" функционалдық топтағы 2 "Қаржылық қызмет" кіші функциядағы 217 "Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі" мемлекеттік әкімшісі бойынша "1844855" саны "1824789" санымен ауыстырылсын;
1 "Әкімшілік шығыстар" бағдарламасындағы 2 "Аумақтық органдардың аппараттары" кіші бағдарламадағы 1 "Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызмет көрсетулер" функционалдық топтағы 2 "Қаржылық қызмет" кіші функциядағы 217 "Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі" мемлекеттік әкімшісі бойынша "1452060" саны "1431994" санымен ауыстырылсын;
13 "Басқа да" функционалдық топтағы "18888648" саны "18908714" санымен ауыстырылсын;
13 "Басқа да" функционалдық топтағы 3 "Кәсіпкерлік қызметті қолдау және бәсекелестікті қорғау" кіші функциядағы "251089" саны "271155" санымен ауыстырылсын;
13 "Басқа да" функционалдық топтағы 3 "Кәсіпкерлік қызметті қолдау және бәсекелестікті қорғау" кіші функциядағы 615 "Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу, бәсекелестікті қорғау және шағын бизнесті қолдау жөніндегі агенттігі" мемлекеттік әкімшісі бойынша "251089" саны "271155" санымен ауыстырылсын;
1 "Әкімшілік шығыстар" бағдарламадағы 13 "Басқа да" функционалдық топтағы 3 "Кәсіпкерлік қызметті қолдау және бәсекелестікті қорғау" кіші функциядағы 615 "Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу, бәсекелестікті қорғау және шағын бизнесті қолдау жөніндегі агенттігі" мемлекеттік әкімшісі бойынша "201089" саны "221155" санымен ауыстырылсын;
1 "Әкімшілік шығыстар" бағдарламадағы 1 "Орталық органның аппараты"
кіші бағдарламадағы 13 "Басқа да" функционалдық топтағы 3 "Кәсіпкерлік
қызметті қолдау және бәсекелестікті қорғау" кіші функциядағы 615
"Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу, бәсекелестікті
қорғау және шағын бизнесті қолдау жөніндегі агенттігі" мемлекеттік
әкімшісі бойынша "56000" саны "76066" санымен ауыстырылсын.

О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 июня 2001 года N 810
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) (подпункт 1) утратил силу - постановлением Правительства РК от 11 января 2002 г. N 39 P020039_ )
2) в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2000 года N 1950 P001950_ "О реализации Закона Республики Казахстан Z000131_ "О республиканском бюджете на 2001 год" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 56, ст. 627):
в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе IV "Расходы":
в функциональной группе 1 "Государственные услуги общего характера" цифру "33083992" заменить цифрой "33063926";
в подфункции 2 "Финансовая деятельность" в функциональной группе 1 "Государственные услуги общего характера" цифру "18167316" заменить цифрой "18147250";
по государственному учреждению 217 "Министерство финансов Республики Казахстан" в подфункции 2 "Финансовая деятельность" в функциональной группе 1 "Государственные услуги общего характера" цифру "6873963" заменить цифрой "6853897";
в программе 1 "Административные расходы" по государственному учреждению 217 "Министерство финансов Республики Казахстан" в подфункции 2 "Финансовая деятельность" в функциональной группе 1 "Государственные услуги общего характера" цифру "1844855" заменить цифрой "1824789";
в подпрограмме 2 "Аппараты территориальных органов" в программе 1 "Административные расходы" по государственному учреждению 217 "Министерство финансов Республики Казахстан" в подфункции 2 "Финансовая деятельность" в функциональной группе 1 "Государственные услуги общего характера" цифру "1452060" заменить цифрой "1431994";
в функциональной группе 13 "Прочие" цифру "18888648" заменить цифрой "18908714";
в подфункции 3 "Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции" в функциональной группе 13 "Прочие" цифру "251089" заменить цифрой "271155";
по государственному учреждению 615 "Агентство Республики Казахстан по регулированию естественных монополий, защите конкуренции и поддержке малого бизнеса" в подфункции 3 "Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции" в функциональной группе 13 "Прочие" цифру "251089" заменить цифрой "271155";
в программе 1 "Административные расходы" по государственному учреждению 615 "Агентство Республики Казахстан по регулированию естественных монополий, защите конкуренции и поддержке малого бизнеса" в подфункции 3 "Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции" в функциональной группе 13 "Прочие" цифру "201089" заменить цифрой "221155";
в подпрограмме 1 "Аппарат центрального органа" в программе 1 "Административные расходы" по государственному учреждению 615 "Агентство Республики Казахстан по регулированию естественных монополий, защите конкуренции и поддержке малого бизнеса" в подфункции 3 "Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции" в функциональной
группе 13 "Прочие" цифру "56000" заменить цифрой "76066".

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Икебаева А.Ж.

2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Цай Л.Г.)