Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 12 маусымдағы N 813 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 24 сәуірдегі N 387 Қаулысымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.04.24  N 387  (қолданысқа енгізілу тәртібін  10-тармақтан  қараңыз) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2001 жылғы 12 маусымдағы
N 813 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар
1. <*>
ЕСКЕРТУ. 1-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.10.29. N  1129  қаулысымен.
2. <*>
ЕСКЕРТУ. 2-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2002.06.19. N  674  қаулысымен.
3. <*>
Ескерту. 3-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2002.09.18. N  1031  қаулысымен.
4. <*>
Ескерту. 4-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2002.01.11. N  39  қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2001 жылғы 12 маусымдағы
N 813 қаулысымен
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
1999 жылғы 24 мамырдағы
N 626 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің құрылымы
Басшылық
Республикалық бюджеттің жиынтық қаржылық жоспарын
қалыптастыру және шығыстарды қаржыландыру басқармасы
Бюджет жөніндегі бухгалтерлік есеп және есептілік басқармасы
Бюджеттердің атқарылуын, бухгалтерлік есеп және аудитті ұйымдастыру басқармасы
Қолма-қол ақша және мемлекеттік міндеттемелерді есепке алу басқармасы
Ұйымдастыру және бақылау жұмыстары басқармасы
Төлем операциялары басқармасы
Түсімдерді есепке алу және бөлу басқармасы
Қазынашылықтың жүйесін алып жүру және технологиялық қамтамасыз ету басқармасы

О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 июня 2001 года N 813. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2008 года N 387.
Сноска. Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 июня 2001 года N 813 утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 24.04.2008  N 387   (порядок введения в действие см.  п.10 ).
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемые изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 12 июня 2001 года N 813
Изменения и дополнения, которые
вносятся в некоторые решения Правительства
Республики Казахстан
1. (Пункт 1 утратил силу - постановлением Правительства РК от 29 октября 2004 г.  N 1129  )
2.  (Пункт 2 утратил силу - постановлением Правительства РК от 19 июня 2002 г. N 674   P020674_   )
3.  (Пункт 3 утратил силу - постановлением Правительства РК от 18 сентября 2002 г. N 1031   P021031_   )
4.  (пункт 4 утратил силу - постановлением Правительства РК от 11 января 2002 г. N 39   P020039_   )
Приложение к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 июня 2001 года N 813
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 24 мая 1999 года N 626
Структура
Комитета казначейства Министерства финансов
Республики Казахстан
Руководство
Управление формирования сводного финансового плана и финансирования расходов республиканского бюджета
Управление бухгалтерского учета и отчетности по бюджету
Управление организации исполнения бюджетов, бухгалтерского учета и аудита
Управление наличности и учета государственных обязательств
Управление организационной и контрольной работы
Управление платежных операций
Управление учета и распределения поступлений
Управление сопровождения и технологического обеспечения казначейской системы