"Менің Қазақстаным" арнайы поезының мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 23 маусым N 854
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келiсiм министрлiгi:
1) Қосымшаға сәйкес "Менiң Қазақстаным" Арнайы поезын (бұдан әрi - Арнайы поезды) жолға шығаруды ұйымдастырсын;
2) Арнайы поезд жұмысының бұқаралық ақпарат құралдарында жария етiлуiн қамтамасыз етсiн.
2. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi арнайы темiр жол құрамын бөлудi қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi және Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгi халық арасында консультациялық-түсiндiру жұмыстарын жүргiзу үшiн Арнайы поезд жұмысына бiлiктi мамандардың қатысуын қамтамасыз етсiн.
4. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау iсi жөнiндегi агенттiгi халыққа медициналық консультация мен көмек көрсету үшiн Арнайы поезд жұмысына бiлiктi медициналық бригаданың қатысуын қамтамасыз етсiн.
5. Қазақстан Республикасының Ішкi iстер министрлiгi Арнайы поездың жол жүру бағытында қоғамдық тәртiптi қорғауды қамтамасыз етсiн.
6. Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкiмдерi Арнайы поездың іс-шараларын ұйымдастыру мен жүргiзудi қамтамасыз етсiн.
7. Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келiсiм министрлiгiне 2001 жылға арналған республикалық бюджетте табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды жою және өзге де күтпеген шығыстарға көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен Арнайы
поезды жолға шығару жөніндегі іс-шараларды ұйымдастыру мен жүргізуге
62 000 000 (алпыс екі миллион) теңге бөлінсін.
8. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі заңнамада белгіленген
тәртіппен бөлінген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды жүзеге
асырсын.
9. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2001 жылғы 23 маусымдағы
N 854 қаулысына
қосымша
"Менің Қазақстаным" арнайы поезының жол жүру кестесі
_________________________________________________________________
Бағыт         !          Өткізу уақыты
_________________________________________________________________
батыс                2001 жылғы мамыр - маусым
_________________________________________________________________
солтүстік            2001 жылғы маусым - шілде
_________________________________________________________________
шығыс                2001 жылғы шілде - тамыз
_________________________________________________________________
оңтүстік             2001 жылғы қараша
_________________________________________________________________
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Жұманазарова А.Б.

Вопросы специального поезда "Менiн Казакстаным"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2001 года N 854
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан:
1) организовать выезд специального поезда "Менiн Казакстаным" (далее - Специальный поезд) согласно приложению;
2) обеспечить освещение в средствах массовой информации работы Специального поезда.
2. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан обеспечить выделение специального железнодорожного состава.
3. Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан, Министерству юстиции Республики Казахстан обеспечить участие в работе Специального поезда квалифицированных специалистов для проведения консультационно-разъяснительных работ среди населения.
4. Агентству Республики Казахстан по делам здравоохранения обеспечить участие в работе Специального поезда квалифицированной медицинской бригады для оказания медицинской консультации и помощи населению.
5. Министерству внутренних дел Республики Казахстан обеспечить охрану общественного порядка по маршруту следования Специального поезда.
6. Акимам областей, городов Астаны и Алматы обеспечить организацию и проведение мероприятий Специального поезда.
7. Выделить Министерству культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2001 год на ликвидацию чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иные непредвиденные расходы, 62 000 000 (шестьдесят два миллиона) тенге на организацию и проведение мероприятий по выезду Специального поезда.
8. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке осуществить контроль за целевым использованием выделенных средств.
9. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 июня 2001 года N 854
График выезда специального поезда "Менiн Казакстаным"
---------------------------------------------------------------------------
Направление                               Срок выезда
---------------------------------------------------------------------------
западное                          май - июнь 2001 года
северное                          июнь - июль 2001 года
восточное                         июль - август 2001 года
южное                             ноябрь 2001 года
---------------------------------------------------------------------------
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Цай Л.Г.)