"Қазақстан Республикасы Президентінің 1993 жылғы 5 наурыздағы N 1150 Жарлығының күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 25 маусым N 858
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
"Қазақстан Республикасы Президентінің 1993 жылғы 5 наурыздағы N 1150
U931150_
Жарлығының күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан
Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы
Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Президентінің
Жарлығы
Қазақстан Республикасы Президентінің 1993 жылғы
5 наурыздағы N 1150 Жарлығының күші жойылды деп тану туралы
"Дене шынықтыру және спорт туралы" Қазақстан Республикасының 1999
жылғы 2 желтоқсандағы Заңына сәйкес қаулы етемін:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының
Ұлттық олимпиадалық комитеті туралы" 1993 жылғы 5 наурыздағы N 1150
Жарлығының (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1993 ж., N 8, 90-құжат) күші
жойылды деп танылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О признании утратившим силу Указа Президента Республики Казахстан от 5 марта 1993 года N 1150"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 2001 года N 858
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа
Президента Республики Казахстан "О признании утратившим силу Указа
Президента Республики Казахстан от 5 марта 1993 года N 1150".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Указ
Президента Республики Казахстан
О признании утратившим силу Указа Президента Республики
Казахстан от 5 марта 1993 года N 1150
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 2 декабря 1999 года
"О физической культуре и спорте" постановляю:
1. Признать утратившим силу Указ Президента Республики Казахстан от 5
марта 1993 года N 1150
U931150_
"О Национальном олимпийском комитете
Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 8, ст. 90).
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)