Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 16 ақпандағы N 253 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 29 маусым N 895
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасында Жерге құқықтарды қамтамасыз етудің 2000-2003 жылдарға арналған бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 16 ақпандағы N 253 P000253_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 7, 94-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
1) көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасында Жерге құқықтарды қамтамасыз етудің 2000-2003 жылдарға арналған бағдарламасында:
"2. Жердің нақты меншік иелерін және жерді пайдаланушыларды
қалыптастыру" деген бөлімінің "Шетелдік жер пайдаланушылар" деген алтыншы
тобының екінші абзацы алынып тасталсын;
2) көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасында Жерге
құқықтарды қамтамасыз етудің 2000-2003 жылдарға арналған бағдарламасын
жүзеге асыру жөніндегі іс-шараларда:
реттік нөмірі 1.3-жол алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 февраля 2000 года N 253
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июня 2001 года N 895
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 16
февраля 2000 года N 253
P000253_
"О Программе обеспечения прав на землю в
Республике Казахстан на 2000-2003 годы" (САПП Республики Казахстан,
2000 г., N 7, ст. 94) следующие изменения:
1) в Программе обеспечения прав на землю в Республике Казахстан на
2000-2003 годы, утвержденной указанным постановлением:
абзац второй шестой группы "Иностранные землепользователи" раздела
"2. Формирование реальных собственников земли и землепользователей"
исключить;
2) в Мероприятиях по реализации Программы обеспечения прав на землю в
Республике Казахстан на 2000-2003 годы, утвержденных указанным
постановлением:
строку, порядковый номер 1.3, исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Пучкова О.Я.)