Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1993 жылғы 12 қазандағы N 1011 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 29 маусым N 896. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2006.04.17. N 289 қаулысымен
Репатрианттардың (оралмандардың) бейімделуі үшін жағдай жасау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының мерзімді әскери қызметке шақырудан кейінге қалдырылатын әскерге шақыру жасындағы азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесі туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1993 жылғы 12 қазандағы N 1011  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1993 ж., N 41, 480-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының мерзімді әскери қызметке шақырылуын кейінге қалдыруға рұқсат берілген шақырылатын жастағы азаматтарының жекелеген санаттарының тізбесі:
мынадай мазмұндағы 11-тармақпен толықтырылсын:
"11. Репатрианттар (оралмандар) арасынан Қазақстан Республикасының шақырылу жасындағы азаматтары Қазақстан Республикасының аумағына келгеннен кейін үш жыл бойы.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 12 октября 1993 года N 1011
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июня 2001 года N 896. Утратило силу постановлением Правительства РК от 17 апреля 2006 года N 289
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июня 2001 года N 896 утратило силу постановлением Правительства РК от 17 апреля 2006 года N  289 .
В целях создания репатриантам (оралманам) условий для адаптации Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 12 октября 1993 года N 1011  P931011_  "О перечне отдельных категорий граждан Республики Казахстан призывного возраста, которым предоставляется отсрочка от призыва на срочную военную службу" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 41, ст. 480) следующее дополнение:
Перечень категорий граждан Республики Казахстан призывного возраста, которым предоставляется отсрочка от призыва на срочную военную службу, утвержденный указанным постановлением:
дополнить пунктом 11 следующего содержания:
"11. Граждане Республики Казахстан призывного возраста из числа репатриантов (оралманов), в течение трех лет после их въезда на территорию Республики Казахстан.".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания и подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан