Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 29 желтоқсандағы N 1948 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 2 шілдедегі N 906 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 16 ақпандағы № 141 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.02.16 № 141 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Ғарыштық ұшыруларға қатысушылардың Халықаралық ассоциациясының 17-ші конгресін өткізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 29 желтоқсандағы N 1948 P001948_ қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
1) Ғарыштық ұшыруларға қатысушылардың халықаралық ассоциациясының 17-ші конгресін өткізу жөніндегі ұйымдастыру комитетінің құрамына мыналар енгізілсін:
Мұстафина                    - Қазақстан Республикасының министрі -
Сәбила Сапарқызы               Қазақстан Республикасының Президенті
жанындағы Отбасы және әйелдер істері
жөніндегі ұлттық комиссияның төрайымы
хатшылығының меңгерушісі
Қасейінов                    - Қазақстан Республикасының Мәдениет,
Дүйсен Қорабайұлы              ақпарат және қоғамдық келісім
вице-министрі
Омаров                       - Қазақстан Республикасының Мәдениет,
Жанай Сейітжанұлы              ақпарат және қоғамдық келісім
министрлігі Бұқаралық ақпарат
құралдары департаментінің директоры
Жұмағұлов                    - Қазақстан Республикасының Білім
Бақытжан Тұрсынұлы             және ғылым бірінші вице-министрі
Нұртаев                      - "Инфракос" республикалық мемлекеттік
Ырзақұл Сәденұлы               кәсіпорны бас директорының міндетін
атқарушы (келісім бойынша)
Абдужапаров                  - Аэроғарыш комитеті төрағасының
Асқар Сейдалиұлы               орынбасары - Қазақстан Республикасы
Энергетика және минералдық ресурстар
министрлігі Аэроғарыш комитетінің
"Байқоңыр" ғарыш айлағы басқармасының
бастығы;
2) мына:
"Молдабеков                  - Қазақстан Республикасының Энергетика,
Мейірбек Молдабекұлы           индустрия және сауда министрлігі
Аэроғарыш комитетінің төрағасы,
төраға орынбасары
Сембинов                     - Қазақстан Республикасының Энергетика,
Болат Қаскенұлы                индустрия және сауда министрлігі
Аэроғарыш комитетінің бөлім бастығы"
деген жолдардағы "төрағасы" деген сөз "төраға орынбасары" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Энергетика, индустрия және сауда министрлігі" деген сөздер "Энергетика және минералдық ресурстар министрлігі" деген сөздермен ауыстырылсын;
3) көрсетілген құрамнан Арын Ерлан Мұхтарұлы, Артюшенко Леонид Аркадьевич, Шаймағамбетов Еркін Мұстафаұлы, Шапошников Евгений Андреевич шығарылсын.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2000 года N 1948
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2001 года № 906. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 февраля 2011 года № 141
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 16.02.2011 № 141.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29
декабря 2000 года N 1948
P001948_
"О проведении 17-го конгресса
Международной Ассоциации участников космических полетов" следующие
изменения:
в приложении к указанному постановлению:
1) ввести в состав Организационного комитета по проведению 17-го
конгресса Международной Ассоциации участников космических полетов:
Мустафину Сабилу              - заведующую Секретариатом Министра
Сапаровну                       Республики Казахстан - Председателя
национальной комиссии по делам семьи
и женщин при Президенте Республики
Казахстан
Касеинова                     - вице-Министра культуры, информации
Дюсена Курабаевича              и общественного согласия Республики
Казахстан
Омарова                       - директора Департамента средств массовой
Жаная Сейтжановича              информации Министерства культуры,
информации и общественного согласия
Республики Казахстан
Жумагулова                    - первого вице-Министра образования и науки
Бакытжана Турсыновича           Республики Казахстан
Нуртаева                      - исполняющего обязанности генерального
Рзакула Саденовича              директора Республиканского
государственного предприятия "Инфракос"
(по согласованию)
Абдужапарова                  - заместителя Председателя Аэрокосмического
Аскара Сейдалиевича             комитета - начальника управления
космодрома "Байконур" Аэрокосмического
комитета Министерства энергетики и
минеральных ресурсов Республики Казахстан;
2) в строках:
"Молдабеков Мейрбек           - Председатель Аэрокосмического комитета
Молдабекович                    Министерства энергетики, индустрии и
торговли Республики Казахстан, заместитель
председателя
Сембинов Булат                - начальник отдела Аэрокосмического комитета
Каскенович                      Министерства энергетики, индустрии и
торговли Республики Казахстан"
слово "Председатель" заменить словами "заместитель Председателя";
слова "Министерства энергетики, индустрии и торговли" заменить
словами "Министерства энергетики и минеральных ресурсов";
3) вывести из указанного состава Арына Ерлана Мухтаровича, Артюшенко
Леонида Аркадьевича, Шаймагамбетова Еркина Мустафаевича, Шапошникова
Евгения Андреевича.

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Пучкова О.Я.)