Қазақстан Республикасы Yкiметiнің 2000 жылғы 3 ақпандағы N 151 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнің қаулысы 2001 жылғы 12 шілде N 944. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.11.24. N 1232 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi Автомобиль жолдары комитетiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 3 ақпандағы N 151   қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 5-6, 63-құжат) мынадай толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетілген қаулымен бекiтілген Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникациялар министрлiгiнiң Автомобиль жолдары комитетi туралы ережеде:
3-тармақ мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Комитет заңнамада белгiленген тәртiппен ашылған шоттар арқылы есеп айырысуды жүзеге асырады.";
18-тармақ:
мынадай мазмұндағы 1-1) тармақшамен толықтырылсын:
"1-1) Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрiмен келiсiм бойынша Қазақстан Республикасының заңнамасында белгiленген тәртiппен аумақтық органдардың басшыларын қызметке тағайындайды және қызметтен босатады;";
5) тармақша "құрылымдық бөлiмшелерi туралы ережелердi" деген сөздерден кейiн "және аумақтық органдар туралы үлгілiк ережелердi" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 февраля 2000 года N 151
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 июля 2001 года N 944. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 24 ноября 2004 г. N 1232 (P041232)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 февраля 2000 года N 151 P000151_  "Вопросы Комитета автомобильных дорог Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 5-6, ст. 63) следующие дополнения:
в Положении о Комитете автомобильных дорог Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
пункт 3 дополнить абзацем следующего содержания:
"Комитет осуществляет расчеты через счета, открытые в установленном законодательством порядке.";
пункт 18:
дополнить подпунктом 1-1) следующего содержания:
"1-1) по согласованию с Министром транспорта и коммуникаций Республики Казахстан назначает на должности и освобождает от должностей руководителей территориальных органов в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан;";
подпункт 5) после слов "о структурных подразделениях" дополнить словами "и типовые положения о территориальных органах".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан