Қазақстан Республикасы Yкiметінің кейбiр шешiмдерiне өзгерiс пен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 12 шілдедегі N 951 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 5 тамыздағы № 796 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiс пен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) "Республикалық мемлекеттiк кәсiпорындардың тiзбесi туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1996 жылғы 25 маусымдағы N 790   қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 29, 256-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Республикалық мемлекеттiк кәсiпорындардың тiзбесiнде:
"Қазақстан Республикасының Ғылым министрлiгi - Ғылым академиясы" бөлiмi алынып тасталсын;
"Қазақстан Республикасының Бiлiм және ғылым министрлiгi" бөлiмi мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 470-166-жолмен толықтырылсын:
"470-166. "Үлгi-тәжiрибелiк орман
көшеттiгi" республикалық Алматы облысы,
мемлекеттiк кәсiпорны (шаруашылық Еңбекшiқазақ
жүргiзу құқығында) ауданы";
2) <*>
Ескерту. 2)-тармақшаның күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.10.28. N 1111  қаулысымен .
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 июля 2001 года № 951. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 августа 2013 года № 796
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменение и дополнения:
1) в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 1996 года N 790 P960790_ "О Перечне республиканских государственных предприятий" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 29, ст. 256):
в Перечне республиканских государственных предприятий, утвержденном указанным постановлением:
раздел "Министерство науки - Академия наук Республики Казахстан" исключить;
раздел "Министерство образования и науки Республики Казахстан" дополнить строкой, порядковый номер 470-166, следующего содержания:
"470-166. Республиканское государственное
предприятие "Опытно-показательный
лесной питомник"                       Алматинская область,
(на праве хозяйственного               Енбекши-Казахский
ведения)                                            район";
2) (Подпункт 2) утратил силу - постановлением Правительства РК от 28 октября 2004 г. N 1111 )
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан