Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 25 маусымдағы N 853 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Yкiметiнің қаулысы 2001 жылғы 12 шілде N 952. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.02.03. N 99 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Yкіметiнiң жанындағы "Халық денсаулығы" мемлекеттiк бағдарламасын iске асыру жөнiндегi үйлестiру кеңесiн құру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 25 маусымдағы N 853  қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1-тармақта:
1) Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң жанындағы үйлестiру кеңесiнiң құрамына енгiзiлсiн:
Тасмағамбетов Иманғали Нұрғалиұлы - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары, төраға;
Досқалиев Жақсылық Ақмырзаұлы - Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау iсi жөнiндегi агенттiгiнiң төрағасы, төрағаның орынбасары;
Ақанов Айқан Ақанұлы - Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi Кеңсесi Әлеуметтiк-мәдени даму бөлiмi денсаулық сақтау секторының меңгерушісi;
Айдарханов Арман Тергеуұлы - Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау iсi жөнiндегi агенттiгi төрағасының орынбасары;
Ерғожин Едiл Ерғожаұлы - Қазақстан Республикасының Бiлiм және ғылым вице-министрi;
Белоног Анатолий Александрович - Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау iсi жөнiндегi агенттiгi төрағасының орынбасары, Қазақстан Республикасының бас мемлекеттiк санитар дәрiгерi;
Беспалько Олег Максимович - Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгi Медициналық қамтамасыз ету департаментi бастығының мiндетiн атқарушы;
Кәкенов Нұрша Кәкенұлы - Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар министрлiгi Ауыр өнеркәсiп дспартаментiнiң директоры;
Оспанов Қанат Төлеуұлы - Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау жөнiндегi агенттiгi төрағасының орынбасары (келiсiм бойынша);
Коржова Наталья Артемовна - Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрi;
Оразбақов Ғалым Iзбасарұлы - Қазақстан Республикасының Экономика және сауда вице-министрi;
Рябченко Олег Григорьевич - Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келiсiм бiрiншi вице-министрi;
2) мына жол:
"Бахмутова Елена Леонидовна - Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Бюджет департаментiнiң директоры"
мынадай редакцияда жазылсын:
"Бахмутова Елена Леонидовна - Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау вице-министрi";
3) көрсетiлген құрамнан Александр Сергеевич Павлов, Мәрия Нұрғалиқызы Омарова, Серiк Ескендiрұлы Ыбыраев, Роза Сақтағанқызы Қуанышбаева, Ерлан Мұхтарұлы Арын, Анатолий Циренович Хандуев, Нұрәлi Сұлтанұлы Бектұрғанов, Нұрлан Алдабергенұлы Сәрсенбай шығарылсын.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 1999 года N 853
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 июля 2001 года N 952. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 3 февраля 2005 г. N 99 (P050099)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 1999 года N 853 P990853_ "О создании Координационного совета при Правительстве Республики Казахстан по реализации Государственной программы "Здоровье народа" следующие изменения:
в пункте 1:
1) ввести в состав Координационного совета при Правительстве Республики Казахстан:
Тасмагамбетова Имангали Нургалиевича - Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан, председателем;
Доскалиева Жаксылыка Акмурзаевича - Председателя Агентства Республики Казахстан по делам здравоохранения, заместителем председателя;
Аканова Айкана Акановича - заведующего сектором здравоохранения Отдела социально-культурного развития Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан;
Айдарханова Армана Тергеуовича - заместителя Председателя Агентства Республики Казахстан по делам здравоохранения;
Ергожина Едила Ергожаевича - вице-Министра образования и науки Республики Казахстан;
Белоног Анатолия Александровича - заместителя Председателя Агентства Республики Казахстан по делам здравоохранения, главного государственного санитарного врача Республики Казахстан;
Беспалько Олега Максимовича - исполняющего обязанности начальника Департамента медицинского обеспечения Министерства обороны Республики Казахстан;
Какенова Нурша Какеновича - директора Департамента тяжелой промышленности Министерства энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан;
Оспанова Каната Толеуовича - заместителя Председателя Агентства по стратегическому планированию Республики Казахстан (по согласованию);
Коржову Наталью Артемовну - вице-Министра финансов Республики Казахстан;
Оразбакова Галыма Избасаровича - вице-Министра экономики и торговли Республики Казахстан;
Рябченко Олега Григорьевича - первого вице-Министра культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан;
2) строку:
"Бахмутова Елена Леонидовна - директор Бюджетного департамента Министерства финансов Республики Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Бахмутова Елена Леонидовна - вице-Министр труда и социальной защиты населения Республики Казахстан";
3) вывести из указанного состава: Павлова Александра Сергеевича, Омарову Марию Нургалиевну, Ибраева Серика Искендировича, Куанышбаеву Розу Сактагановну, Арына Ерлана Мухтаровича, Хандуева Анатолия Циреновича, Бектурганова Нуралы Султановича, Сарсенбая Нурлана Алдабергеновича.

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан