Қағаздан жасалған тұсқағаздардың импорты кезінде қорғау шараларын енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 14 шілде N 958 Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2002.10.14. N 1123 қаулысымен
"Тауарлар импорты жағдайында iшкi рынокты қорғау шаралары туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 28 желтоқсандағы Z980337_ Заңына сәйкес және жүргiзiлген анықтаудың нәтижелерi негiзiнде Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасының аумағына әкелiнетiн тауарларға қатысты екi жыл мерзiмге қорғау шаралары енгiзiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кiрiс министрлiгiнiң Кеден комитетi:
1) осы қаулыға қосымшаға сәйкес тауарлар импорты кезiнде қорғау баждарын өндiрiп алсын;
2) "Анықтауды бастау және жекелеген тауарлардың импорты кезiнде уақытша қорғаныштық шараларды қолдану туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 22 тамыздағы N 1291 P001291_ қаулысына сәйкес ТМД СЭҚ ТН 481420000, 481430000 және 481490100 кодтарына сәйкес қағаздан жасалған тұсқағаздардың импорты кезiнде уақытша қорғау баждарын өндiрiп алу нәтижесiнде алынған ақшаны депозиттен республикалық бюджетке енгiзсiн.
3. Қазақстан Республикасы Экономика және сауда министрлiгiнiң Антидемпингтiк бақылау жөнiндегi комитетi Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгiмен бiрлесiп, белгiленген тәртiппен Беларусь Республикасы, Қазақстан Республикасы, Қырғыз Республикасы, Ресей Федерациясы мен Тәжiкстан Республикаларының Интеграциялық комитетiн және
Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығының Атқару комитетiн Қазақстан
Республикасының осы қаулыға қосымшаға сәйкес тауарларға қатысты қорғау
шараларын енгізетіні туралы хабардар етсін.
4. Осы қаулы жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Yкiметінің
2001 жылғы 14 шілдедегі
N 958 қаулысына
қосымша
Оларға қатысты қорғау баждары енгiзiлетiн,
Қазақстан Республикасының аумағына әкелiнетiн
тауарлардың тiзбесi
---------------------------------------------------------------------------
Тауар атауы          !    ТМД СЭҚ ТН    !    Қорғау бажының
!   бойынша тауар  !       ставкасы
!       коды       !  (кедендік құнынан %)
---------------------------------------------------------------------------
Жиектелген тұсқағаз қағазы          481410000               25
Тұсқағаз қағазы және беткi          481420000               25
жағы бүртiктi, жиектелген,
боялған, көмкерiлген немесе
өзге де тәсiлмен полимерлiк
материал қатпарымен әрленген
қағаздан тұратын осындай
қабырғалық төсенiштер

О введении защитных мер при импорте бумажных обоев
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 июля 2001 года N 958. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 14 октября 2002 г. N 1123 ~P021123
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 28 декабря 1998 года Z980337_ "О мерах защиты внутреннего рынка при импорте товаров" и на основании результатов проведенного разбирательства Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Ввести защитные меры сроком на два года в отношении товаров, ввозимых на территорию Республики Казахстан, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Таможенному комитету Министерства государственных доходов Республики Казахстан:
1) взимать защитные пошлины при импорте товаров согласно приложению к настоящему постановлению;
2) внести с депозита в республиканский бюджет деньги, полученные в результате взимания временных защитных пошлин при импорте бумажных обоев, соответствующих кодам ТН ВЭД СНГ 481420000, 481430000 и 481490100, в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 22 августа 2000 года N 1291 P001291_ "О начале разбирательства и применение временных защитных мер при импорте отдельных товаров".
3. Комитету по антидемпинговому контролю Министерства экономики и торговли Республики Казахстан совместно с Министерством иностранных дел Республики Казахстан уведомить в установленном порядке Интеграционный комитет Республики Беларусь, Республики Казахстан, Кыргызской Республики, Российской Федерации и Республики Таджикистан и Исполнительный комитет Содружества Независимых Государств о введении Республикой Казахстан защитных мер в отношении товаров согласно приложению к настоящему постановлению.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 14 июля 2001 года N 958
Перечень товаров, ввозимых на территорию Республики
Казахстан, по отношению к которым вводятся защитные
пошлины
___________________________________________________________________________
Наименование товара      !    Код товара по     ! Ставка защитных
!     ТН ВЭД СНГ       ! пошлин (в % от
!                      ! таможенной стоимости)
___________________________________________________________________________
Бумага обойная тисненная          481410000                25
Бумага обойная и аналогичные      481420000                25
настенные покрытия, состоящие
из бумаги, покрытой с лицевой
стороны зернистым, тисненым,
окрашенным, орнаментированным
или иным способом
декорированным слоем
полимерного материала

Тұсқағаз қағазы және беткi          481430000               25
жағы қатар иiрмелермен
немесе матамен байланған
немесе байланбаған тоқыма
материалмен жабылған
қағаздан тұратын осындай
қабырғалық төсенiштер
Тұсқағаз қағазы және                481490100               25
бүртiктi, жиектелген,
боялған, көмкерілген
немесе өзге де тәсiлмен
әрленген, жұқа қорғаныш
полимерлік материалмен
жабылған қағаздан тұратын
осындай қабырғалық
төсенiштер
Басқа тұсқағаз қағаздары            481490900               25
---------------------------------------------------------------------------
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Икебаева Ә.Ж.

Бумага обойная и аналогичные      481430000                25
настенные покрытия, состоящие
из бумаги, покрытой с лицевой
стороны плетеным материалом,
связанным или не связанным в
параллельные пряди, или тканым
Бумага обойная и аналогичные      481490100                25
настенные покрытия, состоящие
из зернистой, тисненой,
окрашенной, орнаментированной
или иным способом
декорированной бумаги,
покрытые прозрачным защитным
полимерным материалом
Бумага обойная прочая             481490900                25
___________________________________________________________________________
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Абрамова Т.М.)