Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 6 сәуірдегі N 456 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 16 шілде N 964. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001.08.28. N 1112 қаулысымен. ~P011112
Каспий теңізі қайраңының "Қаражанбас-теңіз" және "Дархан" учаскелері бойынша жер қойнауын пайдалану құқығын алуға арналған инвестициялық бағдарламалар конкурсын өткізу шарттарын жете әзірлеу мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Жамбыл облысындағы Амангелді газ кен орындарының тобын игеруді жеделдету жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 6 сәуірдегі N 456 P010456_ қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
2-тармақтың бірінші абзацы "Қазақстан Республикасының Энергетика және
минералдық ресурстар министрлігі 2001 жылғы 1 қазанға дейін Каспий теңізі
қайраңының "Қаражанбас-теңіз" және "Дархан" учаскелері бойынша жер
қойнауын пайдалану құқығын беру жөніндегі конкурстың шарттарына
мыналарды:" деген редакцияда жазылсын және үшінші абзацында "жабық" деген
сөз "ашық" деген сөзбен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Икебаева Ә.Ж.

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 апреля 2001 года N 456
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 июля 2001 года N 964. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 28 августа 2001 г. N 1112 ~P011112
В целях детальной проработки условий проведения конкурса инвестиционных программ на получение права недропользования по участкам шельфа Каспийского моря "Каражанбас-море" и "Дархан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 апреля 2001 года N 456 P010456_ "О мерах по ускорению освоения Амангельдинской группы газовых месторождений Жамбылской области" следующее изменение:
абзац первый пункта 2 изложить в следующей редакции: "Министерству энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан до 1 октября 2001 года провести открытый конкурс по предоставлению права недропользования по участкам шельфа Каспийского моря "Каражанбас-море" и
"Дархан", дополнительно включив в условия конкурса:".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Абрамова Т.М.)