Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 19 қарашадағы N 1754 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 23 шілде N 990. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.10.28. N 1111 қаулысымен
"Шетелдік ресми құжаттарды заңдастыруды талап етудің күшін жоятын конвенция (Гаага, 1961 жылғы 5 қазан) ережелерін іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 24 сәуірдегі N 545  қаулысын  іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 19 қарашадағы N 1754 (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 51, 504-құжат)  қаулысына  мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі туралы ережеде:
11-тармақ мынадай мазмұндағы 13-1) тармақшамен толықтырылсын:
"13-1) Қазақстан Республикасының білім, ғылым органдары мен оқу орындарынан шығатын ресми құжаттарға апостиль қояды;";
12-тармақ мынадай мазмұндағы 9-1) тармақшамен толықтырылсын:
"9-1) Қазақстан Республикасының білім, ғылым органдары мен оқу орындарынан шығатын ресми құжаттарға апостиль қоюға;".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 ноября 1999 года N 1754
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 июля 2001 года N 990. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 28 октября 2004 г. N 1111 (P041111)
В целях реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2001 года N 2001 года N 545 P010545_  "О мерах по реализации положений Конвенции, отменяющей требование легализации иностранных официальных документов (Гаага, 5 октября 1961 года)" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 ноября 1999 года N 1754 P991754_  "Вопросы Министерства образования и науки Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 51, ст. 504) следующие дополнения:
в Положении о Министерстве образования и науки Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
пункт 11 дополнить подпунктом 13-1) следующего содержания:
"13-1) проставляет апостиль на официальных документах, исходящих из органов образования, науки и учебных заведений Республики Казахстан;";
пункт 12 дополнить подпунктом 9-1) следующего содержания:
"9-1) проставлять апостиль на официальных документах, исходящих из органов образования, науки и учебных заведений Республики Казахстан;".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан