"Қазхром" трансұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 26 шілде N 1013
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазхром" трансұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы (бұдан әрі - "Қазхром" ТҰК) директорлар кеңесінің "Қазхром" ТҰК-ны, кейіннен қосылатын акционерлік қоғамдар мүлкінің базасында "Қаххром" ТҰК-ның филиалдарын құра отырып, оған "Дөң тау-кен байыту комбинаты" және "Феррохром" акционерлік қоғамдарын қосу жолымен қайта ұйымдастыру туралы ұсынысы назарға алынсын.
2. Қазақстан Республикасы қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) "Қазхром" ТҰК акционерлерінің жалпы жиналысында дауыс беру кезінде
осы қаулының 1-тармағында көрсетілген "Қазхром" ТҰК директорлар кеңесінің
ұсынысын қолдасын;
2) Қазақстан Республикасының Әділет министрлігімен бірлесіп, осы
қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
3. "Қазақстан Республикасы хром өнеркәсібінің кәсіпорындарын
жекешелендірудің жеке тәртібі туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің
1995 жылғы 1 қарашадағы N 1420
P951420_
қаулысы (Қазақстан Республикасының
ПҮКЖ-ы, 1995 ж., N 34, 432-құжат) 4-тармағының күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшінен енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Жұманазарова А.Б.

Некоторые вопросы акционерного общества "Транснациональная компания "Казхром"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июля 2001 года N 1013
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Принять к сведению предложение совета директоров акционерного общества "Транснациональная компания "Казхром" (далее - ТНК "Казхром") о реорганизации ТНК "Казхром" путем присоединения к нему акционерных обществ "Донской горно-обогатительный комбинат" и "Феррохром" с последующим созданием на базе имущества присоединяемых акционерных обществ филиалов ТНК "Казхром".
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
1) поддержать предложение совета директоров ТНК "Казхром", указанное в пункте 1 настоящего постановления, при голосовании на общем собрании акционеров ТНК "Казхром";
2) совместно с Министерством юстиции Республики Казахстан принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Признать утратившим силу пункт 4 постановления Правительства
Республики Казахстан от 1 ноября 1995 года N 1420
P951420_
"Об
индивидуальном порядке приватизации предприятий хромовой промышленности
Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 34, ст. 432).
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Абрамова Т.М.)